УКР

Підпільний Стендап / Underground Stand Up - СКАСОВАНО!

17 листопада 2017 | 19:30

Про подію

Увага! Подія скасована.Кошти за квитки можна отримати в касі ,де ці квитки були придбані(за умови наявності квитків).Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата,номер замовлення,сума повернення.

 

Підпільний Стендап / Underground Stand Up

У Львові відбудеться 17 листопада 2017 года, 19:30, клуб Picasso 

 

Пані та панове, леді і джентльмени! Запрошуємо вас на унікальну подію, Підпільний Стендап - вперше у Львові! 17 листопада, у п'ятницю в клубі Picasso ми чекаємо саме на  вас і всіх повнолітніх членів вашої родини, щоб добряче посміятися! 

Це найкращий подарунок для поціновувачів нової української комедії. І прекрасний початок для тих, хто ще не знайомий із стендапом. Так це просто шикарний вечір, який продовжить ваше життя сміхом і ви просто не можете  його пропустити! 

Звідки вони взялися? Ніхто не знає ... Хто вони? Ніхто не знає ... Де вони дадуть концерт в наступний раз? Теж, ніхто не знає ... Адже це Підпільний Стендап. Цих хлопців ви могли бачити де завгодно: по телевізору в різних комедійних шоу, на підмостках театру, на вулиці або в клубі, можливо хтось з цих хлопців проводив ваше весілля або корпоратив, але ви і подумати не могли що вони резиденти Підпільного стендап.

 Цього разу у вашому місті ви побачите найзухваліших  коміків столиці: 

• Свят Загайкевич - фіналіст Стендап Шоу на Новому Каналі,

• Антон Тимошенко – двічі переможець шоу «Розсміши Коміка», 

• Лана Чубаха - двічі переможниця шоу «Розсміши Коміка», фіналістка Comedy Battle на ТНТ, 

• Єгор Шатайло – переможець фестивалю International StandUp Comedy Week in Kiev у жанрі імпровізації Set List,

• Сергій Липко – двічі переможець шоу «Розсміши Коміка», 

• Андрій Щегель - лисий та найскандальніший комедіант, який клав на всі нагороди та номінації, але тим не менш, переможець московського фестивалю «Інді.Камеді 2016». 

Підпільний Стендап - це атмосферний і відвертий стендап, де коміки розкажуть вам всі свої найсоковитіші та  найсміливіші жарти. 

Справжній стендап без купюр. Таке як у нас ви не побачите ніде, тому що ми жартуємо про те, про що ви боїтеся навіть подумати. 

ОБЕРЕЖНО: Колишніми після почутого, ви вже не будете! Ми б розповіли вам ще щось, але це "Підпільний Стендап". Все під грифом таємно. 

Приходьте, і дізнаєтеся все самі.

 

 

Рекомендуємо