Пиккардийская Терция, Львів - квитки на концерт 3 вересня 2021 року
УКР

Піккардійська Терція

03 вересня 2021 | 19:00
390 – 790

Про подію

Піккардійська Терція з концертом у Львові!

У п’ятницю, 3-го вересня 2021-го року, вокальна формація «Піккардійська Терція» виступить із ексклюзивною програмою «Сад ангельських пісень» у Митрополичих Садах у Львові. Концерт відбудеться в рамках масштабного проєкту «Україна 30». Початок – о 19:00.

 Від початку 2021 року «піккардійці» концертували містами України із месседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». Виступи відбувалися із 50-відсотковим заповненням залів. І ось, зовсім недавно, і співаки, і їхні прихильники дочекалися можливості зустрічатися наживо так, як раніше. Що для «Терції» завжди було і є особливо цінним – живі концерти.

Концертна програма «Піккардійської Терції» під символічною назвою «Сад ангельських пісень», яку колектив представить на початку осені, 3 вересня, в унікальній локації – в Митрополичих Садах на Святоюрській горі, – об’єднає в собі усе те найкраще, що акапельний колектив створив протягом ось уже майже 29-ти років творчості. «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Шаляла»…

Останнім часом нам так бракувало живих зустрічей… За понад рік «турбулентних» умов ми дуже скучили за Львовом та львів’янами. Тому кожна нагода побачитися наживо, ще й зі слухачами у рідному місті – безцінна. Тим паче, у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а й велика радість, – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець. – Відтак, окрім хітів, на концерті в Митрополичих Садах пригадаємо наші перші кроки на сцені, а це народні пісні «Туман яром» та «Горіла сосна». Презентуємо іще невидане – «Наче зграї птиць» Володимира Івасюка та «Львів» Лесика Дацюка. А також те, що не так часто виконуємо, – «Сядеш у поїзд», «Очі відьми»… Одне слово, постараємося створити справжній «Сад ангельських пісень».

Сольний концерт «піккардійців» 3 вересня у Митрополичих Садах у Львові відбудеться в рамках проєкту «Україна 30». «Україна 30» – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики – до класики). 

А наступного, 2022-го, року «Піккардійська Терція» святкуватиме власний ювілей – 30-річчя. З цієї нагоди вокальна формація готує не один музичний сюрприз.

3 причини піти на концерт Піккардійської Терції у Львові:

  • Це унікальна нагода наживо почути виконання легенд не лише української, а світової музичної сцени. Неповторний стиль, впізнавана манера виконання, фантастичні голоси та любов до своєї справи не можуть не закохати слухача у піккардійців.
  • Кожен концерт Піккардійської Терції - це вражаюче щоу, сповнене тепла та душевності. У цей вечір ти почуєш як нові композиції колективу, так і всіма улюблені хіти.
  • Не пропусти нагоду провести  вечір у компанії близьких та друзів, насолоджуючись багатогранним музичним шоу світового рівня.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Піккардійської Терції  3-го вересня  2021-го року  у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо