УКР

Про подію

«Пиріг і Батіг» з концертом у Львові!

Запрошуємо тебе на неповторний пандемічний концерт "Пирога і Батога", який відбудеться 11-го грудня 2020-го року у Львівському академічному обласному театрі ляльок..

Вже зовсім скоро на сцені Львівського Театру Ляльок відбудеться музично-поетичне дійство від "Пирога і Батога" - а саме акуратний пандемічний концерт!
(урочистий свист батога...)
Ми вже досить наферментувались за час пандемічних буднів, що чуємось в силі публічно репрезентувати результати наших трудів, і зрештою проекту загалом.
(культурний свист батога...)
За час існування, "Батіг" досяг розмірів квінтету, а це хороша довжина, тепер можна шмагати на повну силу, що ми і плануємо утнути...
(гучний свист батога...)
Тож урочисто запрошуємо на пандемічний концерт 11-Ї грудневої днини, якою б вона не була...
(сьятковий свист батога...)
Зарубцюй собі цю дату, а ми тобі всиплемо культурних батогів!
(пам’ятний свист батога...)

"Пиріг і Батіг" - це музично-поетичний проект, на меті якого популяризувати мову Краю, за допомогою музичних, поетичних та пісенних форм. Творчість колективу - це ніжнотривожне засвоювання мови, з-під культурного Батога; акуратна модернізація народного пісенного спадку; музичне трактування поезії взірців різних років, що дає змогу прослідкувати еволюцію мови з певного періоду.

3 причини піти на концерт «Пирога і Батога» у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитись оригінальним музично-поетичним дійством, яке зачарує тебе своєю колоритністю та автентичністю.
  • "Пиріг і Батіг" - це завжди неповторно, гучно, якісно та яскраво. Творчий проект, який своєї творчістю дає життя традиціям, звичаям та споконвічній культурі нашої Батьківщинни.
  • Не пропусти нагоди провести незабутній та теплий зимовий  вечір з друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичний світ української традиції, музики та поезії.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Пирога і Батога» 11-го грудня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо