УКР

Про що мовчать чоловіки - перенесено!

05 листопада 2020 | 19:30

Про подію

Вистава «Про що мовчать чоловіки» у Львові!

Запрошуємо тебе на фантастичну театральну подію цієї осені – показ вистави під інтригуючою назвою «Про що мовчать чоловіки», який відбудеться 5-го листопада 2020-го року у Палаці культури залізничників Рокс у Львові.

«Про що мовчать чоловіки » - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса.

На тебе чекає дві години суцільного задоволення, жартів, несподіванок та нових відкриттів.

У головній ролі – заслужений артист України, неперевершений і харизматичний Олексій Гнатковський, який розкриє всі таємниці буття чоловіка, секрети стосунків чоловіків і жінок і…кожного з нас!

Вистава проходитиме з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Кількість квитків обмежена, тому поспіши придбати свій просто зараз!

3 причини піти на виставу «Про що мовчать чоловіки» у Львові:

  • Це унікальна нагода на власні очі побачити театральну постановку, яка стала справжнім проривом на Бродвеї та вже давно полюбилась українському глядачеві, адже ця постановка завжди збирає повні зали та отримує шквал аплодисментів.
  • «Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever» - це щирий, відвертий та емоційний діалог тет-а-тет з залом, монолог у жанрі stand-up. Гарантовано: ти будеш вражений акторською майстерністю головного героя та його професійним рівнем театральної гри.
  • Не пропусти пречудову нагоду провести неймовірний час, переглядаючи виставу у компанії друзів, рідних та коханих. Відкрий нарешті завісу однієї із найпікантніших таємниць у житті «про що ж мовчать ці чоловіки»…

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Про що мовчать чоловіки» 5-го листопада 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо