УКР

Про подію

Різдвяний Jazz у Львові!

Наближається святкова пора, а новорічного настрою немає і близько? Якщо тобі це знайомо, ми маємо дуже гарну новину для тебе. Вже зовсім скоро, а саме 25-го грудня 2020-го року о 19:30, місто Лева охопить нестримна хвиля різдвяного джазу. 

Різдво може бути таким різним! Смачним, веселим, кольоровим, джазовим!

Щоб зробити твоє Різдво ще теплішим, відомі українські джазові музиканти, лідери проекту ShockolaD, Анастасія Літвінюк та Ігор Гнидин, темпераментний контрабасист Сергій Федорчук, яскрава джазова вокалістка Юлія Швед та неповторний співак з Нігерії Пол Комолафе, зберуться разом і заграють спеціальну джазову програму улюблених світових хітів «Різдвяний Jazz». 

Пол Комолафе - вокал

Юлія Швед - вокал

Анастасія Літвінюк - фортепіано

Ігор Гнидин - барабани

Сергій Федорчук - контрабас

У програмі звучатимуть відомі на весь світ “Christmas song”, “Jingle bells”, “Let it snow”, “Silent night”, “White Christmas”, “Santa baby”, “Winter wonderland”, “It’s beginning to look a lot like Christmas” та інші. 

Ти маєш це почути! Нехай твоє Різдво асоціюється не лише з гірляндами та кутею!

3 причини піти на концерт Різдвяний Jazz у Львові:

  • Святкові та нестримні ритми джазу зігріють тебе цього зимового вечора. Гарантуємо, підспівуватиме та підтанцьовуватиме увесь зал.
  • Новорічний та різдвяний час так чи інакше асоціюється у нас з джазовими піснями, адже всі ми добре знаємо та любимо композиції, які стали візитівками цієї чудової зимової пори: «Jingle Bells», «Let It Snow», «White Christmas» та багато інших неймовірних хітів.
  • Різдвяний Jazz - це концерт, який занурить тебе у безтурботну атмосферу дитинства, різдвяного тепла та затишку і неодмінно подарує тобі заряд незабутніх емоцій на увесь наступний рік.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Різдвяний Jazz 25-го грудня 2020-го року у Львові  - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!  

Рекомендуємо