УКР

СКАЙ

03 листопада 2018 | 19:00

Про подію

Концерт гурту «СКАЙ» у Львові: клубна атмосфера під драйвовий рок

Непередбачувані, запальні, нестримні та водночас ліричні, романтичні й емоційні: улюблений рок-гурт мільйонів українців «СКАЙ» їде до Львова й уже цієї осені вражатиме слухачів новими піснями та несподівано проникливим виконанням уже добре відомих хітів.

Чуєте, як зал у захопленні підспівує фронтмену гурту Олегові Собчуку: «Я просто хочу спитати тебе, чому ти настільки красива?»… «Тому що в тебе має бути тільки best друг»…? Ці та інші фрагменти текстів пісень гурту «СКАЙ» наша пам’ять мимоволі вишукує серед тисячі інших уривків, бо вже 3 листопада 2018 року в клубі «Picasso» талановиті музиканти «відриватимуться» на повну разом зі своїми шанувальниками. А Ви готові до цього драйвового музичного шалу?

Вище тільки небо

Рок-гурт «СКАЙ» існує на українській сцені вже більше 15 років. За цей час музиканти встигли завоювати серця мільйонів прихильників не тільки в Україні, а й далеко поза її межами. У творчості і на сцені для них головне – якість. Окрім сольних виступів, учасники гурту вміють вражати сміливими дуетами із зірками української естради, серед яких - гурт «Бумбокс», «Друга Ріка», «Океан Ельзи», «О’Torvald» та інші.

«СКАЙ» завжди чесні зі своєю публікою. Вони займають активну громадянську позицію та утверджують позиції якісного українського музичного продукту. Такий підхід до творчості і життя в цілому відгукується у тематиці їхніх пісень - у репертуарі гурту не лише ліричні балади про кохання, а й соціальна проблематика. За словами фронтмена гурту Олега Собчука, усі їхні пісні – це «окремі історії про стосунки між людьми, їхні почуття і дії».

На думку учасників колективу, їхня творчість така ж непередбачувана і нестримна, як і небо. Ось так у філософському вимірі вони сприймають свою музику.

«СКАЙ» - з числа тих гуртів, для яких саморозвиток і вдосконалення – серед основних пріоритетів. Ці хлопці ніколи не зупиняються на досягнутому, вони вміють перемагати, і вміють програвати. Нерідко їхні творчі справи закінчуються поразками, утім, вони впевнено продовжують тримати свій курс й активно працюють над постійним удосконаленням своєї музики. Тож аншлаги на їхніх концертах – замість тисячі слів.

Концерт «СКАЙ»: Львів готовий шаленіти на повну

Львове, прокидайся! 3 жовтня клуб «Picasso» порине в незабутню атмосферу музичної вечірки, де на головній рок-сцені виступатимуть харизматичні, драйвові й просто класні музиканти гурту «СКАЙ»!

Підспівуйте, танцюйте, шаленійте! Цей вечір лише один і лише для Вас. Грандіозне шоу буде незабутнім, а враження – фантастичними.

Квитки на «СКАЙ» на сайті замовляй!

Усе менше й менше часу залишається до зустрічі з улюбленцями – гуртом, який змінює уявлення про український рок і навіть погляди на життя. Гурт «СКАЙ» готовий до виходу на сцену! Не пропустіть цей шалений вечір у 100% занурення у музику «СКАЙ»!

Купуйте квитки на концерт гурту «СКАЙ» 3 листопада 2018 року в касах міста, або замовляйте їх просто зараз на нашому сайті.

Зверніть увагу! Ми реалізовуємо квитки без сервісного збору, тож Ви можете придбати їх без жодних переплат.

Рекомендуємо