СКРЯБІН. "Я сховаю тебе до себе в серце" Львів - квитки на концерт 11.02.2017
УКР

СКРЯБІН. "Я сховаю тебе до себе в серце"

11 лютого 2017 | 18:00

Про подію

Концерт Скрябіна з програмою "Я сховаю тебе до себе в серце" у Львові 11 лютого у приміщенні !FESTRepublic.club, початок 19.00

 

“Скрябін” – відомий український гурт, якому в 2014-му виповнилося 25 років. Тоді музиканти з аншлагом відіграли великі концертні шоу «25» в багатьох містах країни. Лідер гурту Андрій Кузьменко був знаним та шанованим в Україні музикантом, письменником, телеведучим. Загибель Андрія стала величезною втратою для кожного, хто його знав, та для всієї країни.

Вже два роки "Скрябін" гастролює без свого фронтмена Кузьми Скрябіна та незважаючи на це - кожен концерт гурту наповнений особливою енергетикою та атмосферою. Тут немає місця пафосу та офіціозу, це зустріч близьких та рідних людей.

11 лютого 2016 року гурт «Скрябін» завітає до міста Львова - особливого для них міста, щоб презентувати нову програму "Я сховаю тебе до себе в серце". На концерті ми почуємо як дорогі нашому серцю пісні «Мовчати»,»Старі фотографії»,»Люди як кораблі», так і композиції із ранньої творчості гурту «Скрябін».
Зустріч буде по-справжньому особливою, наповненою неочікуваними хітами та сюрпризами.

 
 

 

 
 
 
 
Львів вул. Фурманська, 3
 
З повагою,організація заходів | Cshow 093-274-54-94

Рекомендуємо