УКР

Про подію

Мелодійні історії кохання: додатковий концерт Степана Гіги у Львові

Народний артист України, поет і композитор Степан Гіга запрошує львів’ян і гостей міста до Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької на незабутній ліричний вечір. 20 листопада Ви вперше почуєте нову програму співака у супроводі симфонічного оркестру “Lviv Jazz Orchestra”. Нова програма включає добре знайомі хіти, які прозвучать у модерному аранжуванні, а також новостворені пісні, яких у репертуарі артиста останнім часом з’явилось чимало. На численні прохання шанувальників 20 листопада о 17.00 відбудеться додатковий концерт співака.

Палкий у житті та на сцені

Пісні Степана Гіги щирі й подобаються всім, чиє серце вміє любити по-справжньому. Пронизані романтикою і пристрастю твори митця зачаровують своєю мелодійністю та глибиною змісту. Кожна його пісня торкається найтонших струн душі, є близькою і зрозумілою тим, хто хоч раз у житті пережив ейфорію кохання. Артист комфортно почуває себе і на сцені, і в житті, бо є господарем своєї долі. Саме його голос, харизма, талант, що розкрився на повну силу за довгі роки творчої праці, надзвичайна людяність ваблять і заворожують найбільше.

У полоні краси почуттів

В обіймах неповторного голосу Степана Гіги оживають історії кохання, які він адресує кожному, хто відвідає його концерт і вживу зможе насолодитись мелодійністю почуттів. Він тонко відчуває жіночу душу, і має ключі до жіночих сердець, які з легкістю відкриває кожною своєю піснею.

Зануртеся в безмежжя музики та любові!

Подаруйте собі та своїй половинці чуттєвий осінній вечір, придбавши квитки на концерт Степана Гіги зі симфонічним оркестром! Незабутній тембр звучання сильного голосу артиста увиразнює те, про що він співає, що намагається відкрити та розповісти своїй публіці. І цей енергетичний діалог радо підтримують шанувальники творчості Степана Гіги, бо знають, що він віддається їм на повну, бо відверто розповідає про те, що відчуває. Скупаний у гарячих бурхливих оплесках, натхненний і щасливий, Степан Гіга знову і знову намагається потішити та здивувати вдячних глядачів своїми музичними експериментами та мелодійними сюрпризами.

Феєричні емоції та пристрасні слова кохання - у ліричному концерті Степана Гіги 20 листопада, о 17:00 у Львові

Подбайте про квитки на концерт Степана Гіги заздалегідь, адже саме вони допоможуть Вам потрапити в неповторний світ пристрастей, які здатні викликати харизматичний голос Степана Гіги, глибокі тексти його пісень і симфонічна музика. Купити квитки Ви можете, не виходячи з дому, - онлайн або в касах міста.

Рекомендуємо