УКР

Симфонічний Depeche Mode

16 жовтня 2021 | 19:00

Про подію

Концерт «Симфонічний Depeche Mode» у Львові!

Запрошуємо тебе на феєричний концерт під назвою «Симфонічний Depeche Mode» у виконанні мегаталановитого GosOrchestra, який відбудеться 16-го жовтня 2021-го року у Львові! 

Провести літо і зустріти осінь, слухаючи культові хіти британського електронік-рок гурту Depeche Mode у власному аранжуванні учасників оркестру GosOrchestra - кращого прощання із шаленим літом не придумаєш!GosOrchestra - це неповторний симфонічний оркестр, до складу якого входять високопрофесійні музиканти під керівництвом художнього керівника та диригента Олександра Госачинського.

Цікавим є той факт, що третій альбом гурту DM має назву «Construction Time Again» ( «Знову пора будувати»). Коли музикантів запитали, що ж пора будувати, Алан Уайлдер – вокаліст колективу - відповів: «Абсолютно новий образ мислення». А ти готовий до чогось абсолютно нового? Ми запевняємо, що так вражаюче та оригінально композиції Depeche Mode ще не виконував ніхто!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Симфонічний Depeche Mode» 16-го жовтня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо