УКР

Ватра 80-х "Сієм, сієм, посіваєм"

11 січня 2020 | 16:00

Про подію

Ватра 80-х із святковим концертом у Львові!

Дорогі львів’яни та гості міста, запрошуємо усіх вас на феєричний концерт до 65-ти річчя Ігора Білозіра. Для тебе виступить ансамбль "Ватра 80-х" з особливою новорічно-різдвяною програмою «Сієм, сієм, посіваєм». Ця подія відбудеться вже зовсім скоро, а саме 11-го січня 2020-го року, у концертній залі Центру Довженка.

Гурт "Ватра 80-х" виник у 2011 році, коли кілька музикантів складу ВІА «Ватра» початку 80-х – Мар’ян Шуневич , Марта Лозинська, Любава Кір-Новохацька, Ігор Курач, Роман Лозинський, Андрій Береза, Іван Огар та Юрій Кедринський при Мистецькому об’єднанні «Ватрові» об’єднались у гурт. Ансамбль у цьому складі можна вважати ідейним продовженням творчості ВІА «Ватра» початку 80-х. "Ватра 80-х" провела багато концертних виступів у Львові та інших містах західної України. Особливо пам’ятною є участь гурту у концерті до 60-річчя Ігоря Білозіра та ювілейному концерті Оксани Білозір у столичному палаці «Україна».

І от музиканти цього складу вирішили зібратись знову до 65-ої річниці Ігора Білозіра, аби подарувати усім слухачам незабутній настрій та зимову музичну казку.

Різдвяний концерт «Сієм, сієм, посіваєм» відбудеться за участі Мар’яна Шуневича , Марти Лозинської, Любави Кір-Новохацької, Ігора Курача, Андрія Берези, Івана Огара, Юрія Кедринського, Катерини Шуневич, Олесі Левків, Анастасії Чубинської та Богдана Назара.

На тебе також очікує зірковий подарунок – виступ таких гостей вечора, як: Остап Стахів, фольк гурт «Львівські Музики» та колектив «19-ий Клас».

Чому варто піти на новорічний концерт «Сієм, сієм, посіваєм» у Львові?

  • Це чудова нагода провести святкову пору у колі друзів та рідних у атмосфері музики та зимової казки.
  • Ти поринеш у світ традиційних українських пісень у оригінальному виконанні та матимеш можливість співати та потанцювати під свої улюблені композиції. Святкова магія не прийде сама, потрібно віднайти її! Саме це ти зможеш зробити на концерті "Ватри 80-х".

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Ватри 80-х" за участю зіркових гостей 11-го січня у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо