УКР

Про подію

Концертна агенція Susy Production (С'юзі Продакшн) організовує концерт Віктора Морозова у Львові. Захоплююча, ностальгійна і водночас розбишацька подорож у минуле разом із Віктором Морозовим та гуртом “ББ Галичина”.

Концерт Віктора Морозова у Львові: широкий репертуарний діапазон, барвисте звучання та яскрава палітра емоцій

У місто, де по-особливому смакує кава, де дзвінко й мелодійно звучить весна, де вузькими вуличками за одним і тим же маршрутом їздить старенький трамвай, поспішає легендарний співак, культовий композитор і виконавець Віктор Морозов. Свою ностальгійну музичну зустріч зі львів’янами він призначив на 19 травня 2018 року. Тож вже через кілька місяців поважна львівська публіка зможе насолодитись відвертим мелодійним діалогом із маестро під час його масштабного концерту «То було так давно…», який відбудеться в Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Музичне амплуа «львівського батяра»

Часто позаочі Віктора Морозова називають «львівським батяром», який полонив серця своїх прихильників оригінальним тембром голосу та жанровим різнобарв’ям репертуару, окрасою якого є батярські пісні.

Але в реальному житті відомий в усьому світі український співак, композитор і геніальний перекладач – феноменально талановита, працьовита і харизматична людина, здатна натхненно творити і надихати інших. Його ім’я неодноразово з’являлось на афішах різних мистецьких подій, імпрез і концертів не лише в межах нашої держави, а й за кордоном – в Австралії, Англії, Аргентині, Бельгії, Бразилії, Німеччині, Польщі, Канаді та США. Саме завдяки йому на українському музичному олімпі з’явились перші рок-гурти, по-новому зазвучала бард-музика. Тож говорити про Морозова-музиканта й обдарованого виконавця виключно в світлі специфіки життя львівських неформалів абсолютно некоректно.

Проте важливо, що від колоритної субкультури «батярства» йому таки вдалось перейняти найкраще – передусім правдивий галицький норов і пристрасну любов до міста, що дихає легендами і вже багато століть стоїть на перехресті культур, місто, де кожен камінчик бруківки промовляє яскравими спогадами про його історичне минуле.

Такий грандіозний концерт Віктора Морозова цієї весни можливий “тилько ві Львові”!

Полюбляєте веселощі та дотепи? Імпонує смаковитий батярський гумор? Не гайте часу! Мерщій вирушайте до кас міста, де Ви можете придбати квитки на незабутній концерт «То було так давно…» творчого тандему Віктора Морозова та “Бонді-Бонд Галичина”, під час якого маестро представить свій новий альбом з піснями Богдана “Бонді” Весоловського.

Придбайте квитки на незабутній концерт Віктора Морозова «То було так давно…» 19 травня у Львові!

Принаймні на один вечір пориньте в атмосферу життя львівських неформалів, здійснивши віртуальну музичну мандрівку в повоєнний Львів, вуличками якого так любили шпацерувати пани з панянками, де на підніжках старенького трамвайчика катався не один батяр! Відчуйте цей неповторний дух авантюризму львівських батярів! В унісон із легендарним Віктором Морозовим виконайте улюблені “Прошу пані”, “Кнайпа Зацофана”, “Фай-дулі-фай”, “Тилько ві Львові”, “Батярська любов”, без яких ніґде не обходилась ні одна батярська забава!

Адже віддані шанувальники творчості Віктора Морозова вже розпочали інтенсивну підготовку до довгоочікуваного концерту: львівські пані та панянки добирають відповідне вбрання, бо відомо, що “на цей концерт треба прийти у відповідному “елєганцькому” вбранні й обов’язково з елєганцькими ногами, особливо правими”.

Захоплений таким серйозним підходом львів’янок до свого концерту маестро зазначає: “Якщо на мої концерти завітають саме такі елєганцькі шанувальниці з елєганцькими ногами (особливо правими), то я буду на сьомому небі від щастя – хіба можна бажати кращого?”

Замовляйте квитки, не зволікаючи! Просто купіть їх онлайн – і всією родиною, разом зі знайомими та друзями відвідайте довгоочікуваний ностальгійний концерт культового маестро Віктора Морозова!

Зверніть увагу! Придбати квитки без сервісного збору та жодних переплат Ви можете у мережі наших кас.

Квитки на концерт Віктора Морозова у Києві, 20 травня 2018 року, о 20.00 ТЕАТР імені Івана Франка

Рекомендуємо