УКР

VIP Тернопіль Comedy Шоу

25 жовтня 2018 | 20:00

Про подію

Смішніше не буває: нова програма Comedy-Шоу VIP Тернопіль зробить у Львові справжній гумористичний фурор

Львівська осінь своїм дощовим настроєм породжує стан меланхолії?

Набридла тотальна сіра втома від одноманітного повсякдення?

Терапія тут проста – завітайте 25 жовтня в Центр Довженка! Тут Ви вмить забудете про все на світі й надовго позбудетесь песимістичного настрою! А хіба може бути інакше, якщо на сцену вийде зіркова команда суперкоміків «VIP Тернопіль»?!

Срібні призери та чемпіони літнього кубку «Ліги Сміху» квапляться до галицького П’ємонту, аби своїм соковитим іскрометним гумором зробити цей осінній вечір мегапозитивним і кайфовим.

Хочете нареготатись досхочу? Скористайтесь шансом потрапити на живий виступ VIP Тернопіль!

Тож, Львове, уже зовсім скоро зустрічай яскраве Comedy-Шоу з новою концертною програмою цих запальних веселих гумористів, які з легкістю здатні «розворушити» навіть найбільш вибагливу публіку та «закоренілих» скептиків!

З гумором і позитивом по життю

Неперевершена команда «VIP Тернопіль» об'єднала веселих і неймовірно кмітливих молодих людей, котрі, здобувши фах програміста, юриста чи маркетолога, своєю професійною і життєвою місією обрали мистецтво дарувати людям радість і сміх. І вже десять років поспіль, незважаючи на зміни серед учасників колективу, «VIP Тернопіль» завойовує серця щораз більшої і більшої кількості своїх прихильників в усіх куточках України.

Сьогодні за діяльністю «відпадного» секстету в складі: Тетяни Песик, Віктора Гевка, Тараса Стадницького, Миколи Борсука, Дениса Фаріончука, Аркадія Войтюка стежать мільйони українців і з великим задоволенням висловлюють їм підтримку під час участі своїх улюбленців у численних телевізійних проектах і змаганнях. Вони не пропускають жодного з випусків скетчкому «Країна У» і веселих зустрічей із Володькою і Танькою, які вміють підняти настрій навіть тоді, коли буває зовсім не до сміху.

Не пропустіть барвисте комедійне шоу «VIP Тернопіль» 25 жовтня у Львові!

Це буде незабутній вечір, де амплітуда жартів і дотепів буде зашкалювати, а зал вибухатиме оваціями й такими потужними хвилями вірусного сміху, який неможливо буде стримати чи зупинити.

Забудьте про всі клопоти й проблеми хоча б на вечір і налаштуйтесь частоту позитиву, шалу й неабиякого драйву! Якщо Вам також хочеться «випустити пару» та «відірватися на повну» з мегадрайвовими учасниками команди «VIP Тернопіль», покваптесь замовити квитки заздалегідь, допоки вони ще є в продажу!

Придбайте квитки на концерт «VIP Тернопіль» - й отримайте величезну порцію соковитого гумору, добре приправленого смачненькими жартами!

Купуйте квитки на двогодинне камеді-шоу «VIP Тернопіль» за найвигіднішою ціною без жодних переплат і сервісного збору! Але покваптесь, адже до виступу залишилось обмаль часу! Дорога кожна хвилина! Замовивши квитки онлайн, Ви зекономте час і власні зусилля.

Чекаємо Вас у 25 жовтня у Центрі Довженка! До зустрічі!

Рекомендуємо