УКР

Віртуози Києва

19 вересня 2017 | 19:00

Про подію

У цей вечір оркестр «Віртуози Києва» порадує вас неповторною майстерністю в дуеті з чудовою акустикою Львівської філармонії. . Нова програма за  традицією присвячена композиціям, написаними під враженням краси природи. Адже левова частка виступів колективу відбувається просто неба.
"Віртуози Києва" - перший незалежний камерний оркестр України, який сформувався в 2016 році під керівництвом диригента Дмитра Яблонського. Яблонський - почесний диригент Єрусалимського оркестру, номінант на премію Grammy. Виступає в Карнегі-холі (Нью-Йорк), Ла Скала (Мілан), Лувр (Париж). Основний склад колективу склав «кістяк» досить відомих і гриміли на всю країну «Київських солістів»
До складу оркестру входять представники головних національних музичних колективів країни - вихованці кращих педагогів 
України, Європи і США, багато з яких навчалися і працювали у видатного українського скрипаля Богодара Которовича

 
Відомі вони також спільними роботами з Ніно Катамадзе, з якої крім десяткою зіграних концертів, музиканти записали кілька альбомів. А також з самим Борисом Борисовичем Гребєнщиковим, чий проект Symphony (ідейним натхненником і диригентом якого виступив музикант «Океану Ельзи» Мілош Єліч) побачили не тільки українські глядачі, але і публіка ближче і далекого зарубіжжя
Крім концертів і гастрольних турне "Віртуози Києва" записали камерні симфонії Дмитра Шостаковича і  Валентина Сильвестрова.
Оркестр також має розширений симфонічний склад.

 
На цей раз музиканти підготували для вас повністю нову програму легких, літніх творів Штрауса, Сен-Санса, Чайковського, Саті, Деліба, Гріга, Елгара, Полотна, Дворжака та багатьох інших. 
Кількість квитків обмежена! Поспішайте!

Рекомендуємо