УКР

Ювілейний творчий вечір Наталії Кулинич-Колач "Львівська Мальва"

29 вересня 2019 | 17:00

Про подію

“Мальви, мальви, мальви, я вам назустріч, любі, йду...”

   Ці слова з пісні на вірш львівської поетеси Анни Канич і музику Наталії Кулинич, якою колись відкривав свої виступи відомий жіночий гурт кінця 80-х “Мальви”, сьогодні, як ніколи, звучать реально. Адже керівник і засновник гурту “Мальви”, піаністка і композитор Наталія Кулинич, яка на теперішній час проживає і творить в Канаді, збирається відсвяткувати свій ювілей у колі друзів і саме в рідному Львові.

   Це буде незабутній, повний спогадів, творчий вечір, в якому візьмуть участь Артисти, з якими Наталя співпрацювала й ділила творчість понад 30 років тому.  Це - Народний артист України Мар'ян Шуневич, Народний артист України Олег Лихач разом зі своїм сином Іваном-Данилом Лихачем, музиканти Андрій Бадюк та Олександр Загороднюк, молода і перспективна співачка Ірина Дуць-Маслюк та давня, ще шкільна подруга  Марія Футорська, та інші зіркові гості, які привітають ювілярку своїми виступами. Ну і, звичайно, гурт “Мальви”, більшість учасниць якого проживають у Львові, що дало змогу Наталі зустрітися з ними цього літа під час її перебування на малій Батьківщині. З ними вона й поділилася  своєю виплеканою ідеєю щодо проекту дійства зі символічною назвою “Львівська Мальва”.

   Саме цьогоріч, у 30-й ювілей фестивалю “Червона Рута”, вперше за багато років на Львівській сцені знову збереться початковий склад колективу з дня його заснування у 1985-у році, в який входили: гітаристка Наталія Данилів, бас-гітаристка Слава Гучок (Шедьо), барабанщиця Неля Микулович (Кривута), скрипалька та вокалістка Лариса Петрів (Воробець) і флейтистка Лариса Соловій, та пізніші учасники — вокалістка Марія Футорська, скрипалька Лідія Малкуш та вокалістка Неоніла Бабкевич.

   “На превеликий жаль солістка гурту “Мальви”, з якою наш колектив став лауреатом Першого фестивалю Червона Рута в Чернівцях, Інеса Братущик  не зможе взяти участі в цьому проекті, - шкодує Наталя, - оскільки в неї на час цього концерту вже була запланована поїздка за кордон. Нам дуже не вистачатиме її неповторного дзвінкого голосу!”

   Родзинкою вечора буде виступ співачки та авторки пісень Дейдрі Франсуа —  подруги Наталі, партнерки та невід'ємної частини канадсько-українського дуету “Кольори” (Colors Duo), яка спеціально приїде з Канади, щоб підтримати свою творчу колегу.   Прекрасна Вокалістка, народжена в St. Lucia (що на Карибах), до знайомства з Наталею навіть гадки не мала, що колись буде співати солов'їною... та ще й в Україні! І в цьому велика заслуга Наталі, яка привила Дейдрі любов до українських пісень, які зазвучали по-новому, з вродженою ноткою джазу в голосі та легким екзотичним акцентом. Співачка розуміє, про що співає, і намагається передати зміст пісні, вкладаючи всі свої почуття у виконання. Дует “Кольори” виступає вже понад 10 років в діаспорі (і не тільки) на різноманітних українських фестивалях та концертах, брав участь в документальному фільмі Ігоря Осташа “Бонді або повернення Богдана Веселовського”.

   В концерті прозвучать авторські пісні Наталії Кулинич-Колач на вірші поетів Анни Канич, Богдана Кульчицького, Надії Козак, Анатолія Житкевича, Оксани Максимишин-Корабель, Ярослава Виджака, Василя Симоненка.

   “Ідею провести свій творчий вечір у Львові я виношувала багато років, але не так легко було її втілити в життя. Моя душа прагнула донести мою творчість до ширшого кола українського слухача, до серця кожного покоління. Та я не мала змоги так часто приїжджати в Україну, а тим більше з концертами. Тому для мене цей проект буде поєднанням “корисного з приємним” - зустріч на одній сцені з давніми друзями-однодумцями, які допоможуть реалізувати мої мрії. Це буде вечір української авторської пісні, музична сповідь музиканта-емігранта — “Львівської Мальви”. Запрошую щиро всіх моїх львів'ян та гостей нашого міста!” пише  Наталія Кулинич-Колач.

   Нагадуємо, що творчий вечір Наталії Кулинич-Колач відбудеться 29 вересня, 2019р. о 17:00 у приміщенні Центру Довженка у Львові.

 

Рекомендуємо