Балет «Діти Ночі», Львів - квитки на балет 15 березня 2021 року
УКР
420 – 2000

Про подію

Балет «Діти Ночі» у Львові!

Запрошуємо тебе на неймовірну подію цієї весни - балет під назвою «Діти Ночі», який відбудеться 15-го березня 2021-го року у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Прийди та отримай незабутні враження від феєричного видовища, якого ти ще не бачив!

«Діти Ночі» - неповторна постановка хореографа і артиста Staatsbalett Berlin Олександра Абдукарімова. Олександр, немов ювелірний майстер, 2 роки займався пошуком найбільш гармонійної музичної компіляції, продумав й врахував в своєму балеті всі тонкощі, використав новітні креативні світлові рішення.
 
У центрі сюжету знаходяться міфічні істоти - андрогони. По причині своєї самозакоханості, вони були покарані Богом: маючи дві пари рук і ніг та два обличчя на одному тілі, тепер ці істоти були розділені на двоє - чоловічу і жіночу частину. І все їх життя тепер присвячено пошуку своєї половини.
 
Головні партії танцюють Олександр Стоянов і Катерина Кухар. В цьому спектаклі вони будуть різкими, зухвалими, звіриними, демонічними... Балет про спокуси і пристрасті, які нас оточують. Про те, як любов може витримати будь-яке випробування.
 
Музика, що звучить у виставі:
І дія - Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер
ІІ дія – Філіп Ґласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт
 
Вистава виконується під фонограму.

3 причини піти на балет «Діти Ночі» у Львові:

  • Це унікальна нагода насолодитись оригінальною балетною постановкою одного із найлегендарніших акторів та хореографів сучасності - Олександра Абдукарімова.
  • Зірковий дует у головних ролях: неперевершені Олександр Стоянов та Катерина Кухар - пара, яка заворожую погляди, пробуджує захоплення та викликає море ні з чим незрівнянних емоцій.
  • Не пропусти чудової нагоди провести незабутній весняний вечір у компанії друзів та рідних, насолоджуючись балетом із сюжетом, близьким кожному знас, балетом про головне та вічне - кохання!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет «Діти Ночі» 15-го березня 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо