УКР

Про подію

«Гуцулка Ксеня» у Львові!

У тебе є чудова нагода потрапити на мюзикл-сенсацію «Гуцулка Ксеня», що відбудеться вже 25-го грудня 2020-го року о 15:00 у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

«Гуцулка Ксеня» - це симбіоз сучасних технологій та української регіональної автентичності. Як і можна було здогадуватися, сюжет мюзиклу відбувається в Карпатах, а саме у Ворохті –серці Гуцульщини, куди з США прибувають українські емігранти, щоб знайти для молодого нареченого суджену в Карпатах. Батько заповів мододому синові колосальну суму, яку він зможе отримати тільки в тому випадку, якщо одружиться з українкою з історичної батьківщини.

«Гуцулка Ксеня», яка народилася в стінах Івано-Франківського драматичного театру, під керівництвом колективу Народного артиста України Ростислава Держипільського, викликала справжній фурор! Доказ тому – 27 аншлагів поспіль! У сучасному аранжуванні в «гуцулці» звучатимуть композиції великого композитора Ярослава Барнича, який «батько» української оперети. За музичне оформлення в мюзиклі відповідає Богдан Ткачук, а танцювальні елементи, які ти побачиш на сцені, зберегли оригінальність, самобутність та незайманість українських гуцульських мотивів.

А ще однією особливістю «Гуцулки Ксені» єтой факт, що серед костюмів будуть речі з унікальної гуцульської колекції майстрині Руслани Гончарук.

3 причини потрапити на мюзикл-сенсацію «Гуцулка Ксеня» у Львові:

  • Музика легендарного українського композитора Ярослава Барнича, яка звучить у сучасному аранжуванні, написаному головним диригентом Франківського драмтеатру Богданом Ткачуком. Оркестр з 20 чудових музикантів під його керівництвом постійно знаходиться на сцені, створюючи живий та атмосферний супровід подіям та пісням вистави. Композиції настільки легкі та приємні на слух, що ці мелодії ви будете наспівувати ще не один тиждень!
  • Масштабність дійства, в якому приймають участь 30 акторів, захоплює та приголомшує, а танцювальні номери з елементами сучасної хореографії в той же час зберігають автентичний український лейтмотив.
  • Гармонійне поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Це – справжнє шоу! Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. Родзинка сценічного рішення – лазерне шоу від команди “Show Service”, яке створює неймовірні ефекти як на сцені, так і в залі.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на мюзикл-сенсацію «Гуцулка Ксеня» 25-го грудня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Не зволікай! Оформлюй замовлення і вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  •  оплати банківською карткою і отримай e-ticket на e-mail;
  •  замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», заплативши вказану вартість при отриманні;
  •  забронюй квиток і оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток тут!

Рекомендуємо