УКР

Про подію

Комедія, тривалість 1 год 10 хв
6+

Всі ви прекрасно знаєте цю казку. Вам її розповідали, або на ніч читали батьки. А батькам їхні батьки, а батькам батьків їхні батьки…

Як так сталося, що якась Коза, порушуючи всі можливі закони, традиції і звичаї, захопила хатку Лисички? І ніхто, і ніяким чином, не може її звідти вигнати? 

Саме на ці гострі і актуальні запитання дасть відповідь ця вистава. Спробує розібратися в цьому нечуваному скандалі, в цій неймовірній історії, різними, досить несподіваними способами.

А саме – способом музично-драматичного речитативу, способом обговорення гострих проблем мешканців лісу у форматі теле-шоу, способом імпровізаційного римування та репування, способом інтерв’ювання агресора та окупанта.

Хто прийде до нас - буде добре наші рими та теми знати!

 

Режисер-постановник – Задніпряний Ігор

Художник-постановник – заслужений художник України Зав’ялова Дарія

Композитор – заслужений діяч мистецтв України Саєнко Юрій

Хореограф – Пернепесова Людмила

Художник по світлу – Коренькова Світлана

Асистент режисера – Бончук Богдана

 

Дійові особи та виконавці:

Коза – Бончук Богдана, Алексеєнко Наталія

Дід – Балко Богдан, Гулюк Ігор

Баба – заслужена артистка України Самсонова Марія, заслужена артистка України Крилова Олена

Лисичка – Хавунка Анастасія-Марія, Кривдик Мар’яна

Зайчик – Трифонюк Олександр

Ведмідь – Курило Юрій

Вовк – Бартков Дмитро

Рак – Чешеров Олександр

Хор – народна артистка України Гапа Ольга, заслужена артистка України Самсонова Марія, Кузь Любов, заслужена артистка України Максимюк Тетяна, заслужена артистка України Крилова Олена, Шкап’як Леся.

 

Увага!   

Глядачі, які мають більше 18 років обов'язково повинні мати при собі один з документів: сертифікат про повну вакцинацію; негативний ПЛР-тест на COVID-19; експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більше як за 72 години до відвідування театру; документ від лікаря про наявність протипоказань або про перенесення хвороби.


Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.   
Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.   

Звертаємо Вашу увагу, що з жовтня 2018 у нашому Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

Рекомендуємо