УКР

Про подію

Вистава «Крила Ангела» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 6-го грудня 2020-го року у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва , що у Львові.

Вистава «Крила Ангела» - неймовірна театральна постановка режисерки Олени Крилової тривалістю в 1 год. 10 хв. Для усіх бажаючих віком від 16 років.

Уявіть – японські кімоно, східна, музика, віяла, чайна церемонія, театр кабукі, гейша, карткова гра «карута», ароматичні палички… А медитативний персонаж господині чайної церемонії – ще один вигаданий персонаж, – «задає ритм плавного існування в собі, щоб глядач зупинився і вивчив філософію себе», – зазначає режисер вистави Олена Крилова.

Вистава про всеосяжну любов, про близькість людей, світів, сердець. Це внутрішній монолог жінки, яка любила і втратила. Вистава про ілюзії, перевтілення та про щиросердну силу здатну проникати в простір і час… В кожного із нас своя історія, кожен із нас переживає певні етапи і періоди у житті по-своєму. Ще одна цікава і дуже глибока історія людини і її кохання обрамлена у жанр театральної імпровізації, з допомогою якого ви зможете побачити перевтілення людини на сцені. Під час вистави ви станете учасником чайної церемонії, що допоможе вам проникнути та відчути цю історію ще глибше. У виставі є все – світи, люди, життя, смерть та найпрекрасніша елегія створена людиною. І це ще не все...

Режисер – з. а. України Олена Крилова
Художник – з. х. України Дарія Зав'ялова
Авторський розпис кімоно – Віоліна Даренська
Авторський розпис віяла – Олена Зотова
Художник зі світла, проекція – Ася Кравчук
Пластичне рішення – Нінель Збєря
Набір для чайної церемонії, художник– керамік - Юрій Токарський

Дійові особи та виконавці:
Тацуе – Леся Шкап'як
Актор – Дмитро Бартков
Майстер чайної церемонії – з. а. України Олена Крилова, Тетяна Захарова
Увага!
Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави.
Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.

3 причини піти на виставу «Крила Ангела» у Львові:

  • Це унікальна можливість насолодитися віртуозною театральною імпровізацією, яка поведе тебе у історію людина, її внутрішній стан, емоції, переживання та покаже справжнє перевтілення цієї людини на сцені.
  • «Крила Ангела» - це емоційно, глибоко та знайомо кожному з нас. Адже у всіх нас є ілюзії, мрії, почуття, злети та падіння…
  • Не пропусти нагоди провести незабутній осінній вечір з друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичний світ театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Крила Ангела» 6-го грудня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо