УКР
390 – 690

Про подію

"Момент кохання" у Львові

Ми знаємо рецепт ідеального романтичного побачення в День Св. Валентина! Благодійний показ вистави «Момент кохання» Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка у Львові. Виручені кошти будуть спрямовані на потреби «Української Спілки Інвалідів – УСІ».

В головній ролі – Євген Нищук, народний артист України, голос Майдану, колишній міністр культури.

Вистава “Момент кохання”, за словами режисера Тараса Жирка, це «слідчий експеримент», детективна історія, яку герой згадує у тюремній  камері напередодні виконання вироку.

А було так...

Він нелегально переходив кордон з імперії Московської до Австро-Угорської. І випадок звів Його із загадковою Панною, що несподівано стала компаньйонкою у цій небезпечній  переправі. Історія  про перехід міждержавних кордонів переходить у розповідь про подолання кордонів внутрішніх. Про подолання недовіри,  страху і народження кохання. Хто ж зрадив героя, і чим закінчиться історія?

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу "Момент кохання" 14 лютого 2022 року у Львові  - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Рекомендуємо