УКР

Про подію

Вистава «Небезпечна гра» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки під інтригуючою назвою «Небезпечна гра», показ якої відбудеться 5-го грудня 2020-го року у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва , що у Львові.

«Небезпечна гра» - це іронічна театральна комедія, тривалістю в одну годину та 30 хвилин.

«Небезпечна гра» - це неповторна історія про двох дам, які вирішили кардинально змінити своє життя. Клод втікає з будинку для престарілих, а Марго - зі святкування 18-річчя своєї доньки. Втікаючи від власних проблем, вони стають на шлях небезпечної гри, яка може привести як до драматичного, так і до комічного фіналу.

Отож, яким же він буде?

У головних ролях: Клод - з.а. України Олена Скляренко та Марго - з. а. України Олена Крилова, Любов Мовчан.

Режисер-постановник - Любов Мовчан

Художник - з. х. України Дарія Зав’ялова

Пластика - Нінель Збєря

Художник зі світла - Микола Новосад

Музичне оформлення - Ігор Мосєсов

Асистент режисера - з. а. України Олена Крилова

Увага! Продаж квитків припиняється за 5 хв до початку вистави. Після третього дзвінка глядачі до залу не впускаються, а вартість квитка не повертається.

Звертаємо твою увагу, що з жовтня 2018 у Театрі стартував проект «Інклюзивний театр». Відтепер перегляд вистав нашого репертуару доступний людям з порушенням зору — для них передбачена послуга аудіодискрипції (коментування вистави через приймачі з навушниками). Скористатися нею можна заздалегідь зателефонувавши у касу. Також у глядацькій залі передбачені спеціальні сидіння для людей з порушенням опорно-рухового апарату, що користуються візком.

3 причини піти на виставу «Небезпечна гра» у Львові:

  • Це унікальна можливість поринути у незабутній театральний перформанс від справжніх віртуозів своєї справи.
  • «Небезпечна гра» - це азарт, несподівані сюжетні повороти, гумор та іронія. Долі двох таких різних панянок переплетуться та подарують тобі море позитиву, співпереживань та насолоди.
  • Не пропусти нагоди провести незабутній осінній вечір з друзями та близькими, з головою поринувши у фантастичний світ театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Небезпечна гра» 5-го грудня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо