О восьмій вечора на Ковчезі, Львів - квитки на виставу 20 лютого 2021 року
УКР

О восьмій вечора на Ковчезі

20 лютого 2021 | 12:00
40 – 65

Про подію

Вистава «О восьмій вечора на Ковчезі» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки, показ якої відбудеться 20-го лютого 2021-го року у Перщому українському театра для дітей та юнацтва, що у Львові.

«О восьмій вечора на Ковчезі» - допотопно-сучасна театральна історія на 2 дії режисера Юрія Мисака за п’єсою Ульріха Губа.

О восьмій вечора на Ковчезі – так домовився голуб з двома пінгвінами, бо вони потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого ковчегу.

Через це обоє опинились перед великою проблемою, бо не можуть залишити напризволяще свого товариша, третього пінгвіна. Та зрештою рятівна ідея таки спадає їм на думку…

Ульрих Губ з усією серйозністю береться за питання про Бога, не забуваючи про легкість та гумор. Його п’єса для чотирьох акторів, в якій дітям розповідається про Всесвітній потоп, всього лиш за декілька років стала класикою і була відзначена, зокрема Німецькою дитячою театральною премією в 2006 році.

У головних ролях:

1-ИЙ ПІНГВІН – Василь Когут

2-ИЙ ПІНГВІН – Олександр Чешеров

3-ІЙ ПІНГВІН – Лариса Діденко

БІЛА ГОЛУБКА – заслужена артистка України Олена Крилова

3 причини піти на виставу «О восьмій вечора на Ковчезі» у Львові:

  • Це унікальна нагода насолодитись однієї із тих театральних постановок, які вже стали класикою та збирають мільйони глядачів по всьому світу.
  • «О восьмій вечора на Ковчезі» - вистава для дійте від шести років, яка з легкість та гумором розповість юним глядачам історію з біблійським сюжетом у новій, простій та захопливій інтерпретації.
  • Не пропусти нагоди провести чудовий час у сімейному колі, повністю поринувши у класику театрального мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «О восьмій вечора на Ковчезі» 20-го лютого 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо