Пригоди італійців в Італії, Львів - квитки на виставу 19 березня 2021 року
УКР

Пригоди італійців в Італії

18 вересня 2021 | 19:00
400 – 790

Про подію

Вистава «Пригоди італійців в Італії» у Львові!

Запрошуємо тебе на перегляд фантастичної театральної постановки під інтригуючою назвою «Пригоди італійців в Італії», показ якої відбудеться 18-го вересня 2021-го року у Палаці культури залізничників «Рокс», що у Львові.

Нестримний сміх, цікавий сюжет і зіркові актори українського театру і кінематографу - все це чекає тебе вже скоро! Вистава «Пригоди італійців в Італії» у Львові - це вибухова суміш гумору, найталановитіших артистів і захоплюючої історії.

Компанію тобі складуть найвідоміші актори, чиї імена відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Руслана Писанка, Олексій Вертинський, Лесь Задніпровський та багато інших. Неперевершені артисти запрошують тебе на перегляд!

Про божевільних і не тільки...

Італія, Неаполь. Дядечко-мільйонер Феліче Шошамокка приїжджає з візитом до свого племінника Чічілло, якому оплачує навчання в університеті. Студент-гуляка не в силах розповісти родичеві, що гроші давно прогуляв, а з інституту його вигнали. Тому коли дядько просить продемонструвати результати своєї праці - відкриті двері клініки для божевільних, хлопчина погоджується. Але що показувати дядькові, якщо ні медичного закладу, ні диплома лікаря-психіатра не існує! На допомогу приходять товариші горе-студента.

У хостелі «Stella» збираються друзі Чічілло, щоб розіграти перед дядьком спектакль. Вони видають себе за душевнохворих, про що дядько поки не здогадується. Мільйонер виявляється серед здорових людей, але чи так це насправді? У процесі спілкування Феліче розуміє, що з молодими людьми відбуваються якісь дивні речі. Незважаючи на те, що компанія складається з абсолютно здорових особистостей, обстановка нагадає справжню психлікарню!

Двогодинна постановка переконає тебе, що серед нас багато ось таких ось, на перший погляд, адекватних особистостей. Але насправді диваки всюди! Будь обережним, можливо, один з них сидить біля тебе, і зараз в голові прокручує план захоплення світу ... Поспіши купити квитки на виставу «Пригоди італійців в Італії» у Львові, щоб на власні очі побачити постановку з психами і дивацтвом.

Вистава йде українською мовою.

3 причини піти на виставу «Пригоди італійців в Італії» у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути у неперевершену театральну атмосферу, насолоджуючись оригінальною постановкою із нетривіальним сюжетом від справжніх віртуозів своєї справи.
  • «Пригоди італійців в Італії» - це море сміху та позитиву, це божевілля у різних його проявах, це повчально та захоплююче! Акторський склад, декорації та неочікувані сюжетні повороти принесуть тобі порцію неймовірного задоволення!
  • Не пропусти чудової нагоди провести час із друзями та рідними за переглядом прекрасного театрального дійства уже цієї весни!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Пригоди італійців в Італії» 18-го вересня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо