УКР

ТИХО БЕЗ СЛІВ. Український шансон

29 жовтня 2020 | 20:00

Про подію

Вистава «Тихо без слів. Український шансон» у Львові!

Друже, запрошуємо тебе на вибухову подію цієї осені – театральне дійство від «Слово і голос» під назвою «Тихо без слів. Український шансон», яке відбудеться 29-го жовтня 2020-го року у Арт-центрі Дзига, що у Львові.

«Тихо без слів. Український шансон» - театральна постановка, збудована на одному із найулюбленіших жанрів української пісні. Це міський романс або шансон (від фр. сhanson – «пісня»).

Тканину вистави формують пісні та тексти Івана Франка, Лесі Українки, Тараса Шевченка на музику Б. Веселовського, А. Кос-Анатольського, А. Філіпенка та інших композиторів - а також французький та польський шансон, який органічно вплетений в музичну культуру Львова.

Одинокий Голос Людини перемагає пустелю міста.

Ідея, режисура і сценографія вистави справа рук Сергія Ковалевича; у головній ролі - Марія Кміть; педагог - Наталія Половинка; асистент режисера - Мирослава Клочко; світло - Богдан Дворник; костюми - Софія Дорошенко, Наталія Половинка, Сергій Ковалевич

Подія відбувається в рамках проекту «Нове місто/нове мислення» - за програмою Управління культури Львівської міської ради «Фокус на культуру».

3 причини піти на виставу «Тихо без слів. Український шансон» у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути з головою у палкий та непорушний дует музичного та театрального мистецтв. Дана постановка просякнута шансоном, його легкістю і, разом із тим, глибиною.
  • Арт-центр Дзига у самому серці Львові вже чекає на тебе, аби ти провів незабутній осінній вечір, насолоджуючись талановитим театральним шоу від провідних майстрів своєї справи.
  • Не прогав чудову нагоду провести фантастичний час у колі друзів та близьких в затишній атмосфері неперевершеного театрального мистецтва!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Тихо без слів. Український шансон» 29-го жовтня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо