УКР

Весілля

17 жовтня 2020 | 19:00

Про подію

Вистава «Весілля» у Львові!

Запрошуємо тебе на неймовірну театральну подію цієї осені – фантастичний показ вистави під назвою «Весілля» у виконання акторів театру «Слово і Голос», який відбудеться 17-го жовтня 2020-го року у Центрі Довженка.

«Весілля» — вистава, збудована на традиційних весільних піснях з цілої України.

Весілля — це найдавніший живий ритуал Землі, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу «через Чермноє море»— і є знаком часу, в якому живемо.

Весілля — це вічне цвітіння Землі.

Авторкою проекту та його режисеркою є Лауреат Національної премії ім. Шевченка, заслужена артистка України Наталія Половинка, а художником світла - Богдан Дворник. У цей вечір на сцені для тебе творитимуть неперевершені актори театру «Слово і Голос»: Наталія Половинка, Соломія Кирилова та Марія Кміть.

3 причини піти на виставу «Весілля» у Львові:

  • Це унікальна нагода насолодитись новою театральною постановкою про вічне, про традиції нашої Батьківщини, про одне із найсокровеніших дійств у життя людини – весілля.
  • Професіонали своєї справи об’єднались, аби створити оригінальну виставу із захоплюючим сюжетом, до деталей продуманими образами, декораціями та автентичною атмосферою.
  • Не прогав нагоди підняти театральні завіси та зробити ковток свіжого мистецького повітря, насолоджуючись однієї із найочікуваніших постановок цього року. Приходь сам, бери друзів та рідних і насолоджуйся переглядом!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Весілля» 17-го жовтня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо