Вистава «Прими» Львів - квитки на виставу 12.02.2018
УКР

Про подію

                                      Вистава «Прими»

«ПРИМИ»  авантюрно-романтична комедия з перевдяганнями!

Найкращий подарунок коханій до дня Святого Валентина!

Зустрічайте нову, яскраву авантюрну комедію «Прими»  за участю зірок театру, кіно та телебачення!

Наскільки це легка справа для чоловіка вдавати з себе жінку? І чи достатньо лише навчитись ходити на підборах та вдягнути сукню? Саме це доведеться перевірити на собі Георгію Хостікоєву (відомому актору театру та кіно) та Андрію Джеджулі (популярному теле, радіо ведучому та актору).


Їх персонажі – знаходячись на межі відчаю, заради мільйонів ризикують зіграти комедію з перевдяганням у жіночі сукні! Проте мільйони так просто не здобудеш! Проблеми чекають героїв нашої комедії щохвилини! Ну і звичайно, всі плани героїв змінює КОХАННЯ.

ПРОФЕСІЙНІ ДЕКОРАЦІЇ, ЯСКРВІ КОСТЮМИ, ЗІРКОВИЙ СКЛАД відомих за багатьма кіно – і театральними роботами акторів у поєднанні з творчим підходом режисера створює неймовірно яскраву емоційну атмосферу, яка подарує радість та хороший настрій, які ще довго будуть з Вами!

 

Режисер-постановник та сценічна адаптація п`єси: Марина Ягодкіна
Художник по костюмах та пошив: Ірина Недзвецька (працювала в програмах "Співай, як зірка" на каналі ICTV, "Шоу номер один", "Великі танці" та ін.)                                                                                       Балетмейстер: Ольга Семьошкіна (головний балетмейстер т. ім. Івана Франка)
Декорації:  Armor

У ролях:

Георгій Хостікоєв

Андрій Джеджула

Дмитро Лалєнков

Марина Ягодкіна

Олег Примогенов

Наталя Корпан \ Христина Синельник

Артем Мяус \ Володимир Осадчий

Марина Кукліна

ВИСТАВА ЙДЕ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Рекомендуємо