УКР

Земля-Пісня

25 жовтня 2020 | 19:00

Про подію

Музично-театральне дійство «Земля-Пісня» у Львові!

Друже, запрошуємо тебе на вибухову подію цієї осені – музично-театральне дійство від «Слово і голос» під назвою «Земля-Пісня», яке відбудеться 25-го жовтня 2020-го року у Центрі Довженка, що у Львові.

Маловідомі і широко знані обрядові пісні в живому звучанні Традиції. Львівський академічний муніципальний театральний, художньо-дослідницький та освітній центр «Слово і голос» заснований в 2010 році. Імпульсом до створення Центру стала необхідність створення Школи живої Традиції в Україні, яка базується на практиці пізнання законів традиції і традиційних технологіях, здійснюваних на території сучасного театру

«Слово і голос» – територія новітнього театру, основаного на законах Традиції, на класичній школі театру, на ідеї театру Єжи Гротовського і Кліма (Володимира Клименка)

Унікальність праці пов’язана з проблемами слова та голосу. Для сучасного світу, обумовленого інформаційним середовищем та ризикуючого в принципі втратити поняття слова та голосу як природно даного способу зв’язку людини з Богом, зі світом, з іншою людиною – це одна із можливостей розвитку, освіти, новий художній ресурс для театру. В сучасному світі, світі глобалізації, важлива робота, в центрі якої є сама людина: її голос в часі, її слово в світі

Художній керівник центру «Слово і голос» – Лауреат Шевченківської премії, Заслужена артистка України Наталія Половинка

Подія відбувається в рамках проекту «Нове місто/нове мислення» - за програмою Управління культури Львівської міської ради «Фокус на культуру».

3 причини піти на музично-театральне дійство «Земля-Пісня» у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути з головою у палкий та непорушний дует музичного та театрального мистецтв.
  • Центр Довженка вже чекає на тебе, аби ти провів незабутній осінній вечір, насолоджуючись талановитим музично-театральним шоу від провідних майстрів своєї справи.
  • Не прогав чудову нагоду провести фантастичний час у колі друзів та близьких в затишній арт атмосфері!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на музично-театральне дійство «Земля-Пісня» 25-го жовтня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо