УКР

Львівський Будинок Вчених (Біла зала)

concert_hall
Адреса
  • Львів вулиця Листопадового Чину, 6

Для замовлення квитків

Про локацiю

Будинок вчених розташований в центральній частині Львова. Зведено його за проектом відомого австрійського архітектурного бюро “Гельмер і Фельнер” в далекому 1898 році, як Шляхетське або Національне касино. В його архітектурі цілком проявився стиль необароко, який наприкінці ХІХ століття ностальгічно прославляв давно минулі барокові часи.

Споруда милує елегантними формами, пишним декором фасаду з могутніми атлантами і затишною лоджією. Інтер’єри цього архітектурного дива створюють дух розкоші, який вважається одним із семи чудес міста Львова. В оздобленні присутнє різьблення деревини, обшиті шовком стіни, кришталеві люстри, мармурові каміни та інший старовинний декор, вік якого складає понад сторіччя.

В Будинку вчених є 4 зали, які надають під концерт, конференцію, семінар, тренінг, або ж банкет, фуршет чи урочисту подію : театральна зала на 200 місць (площа сцени дозволяє проводити концерти), простора бальна зала, срібляста зала місткістю від 20 до 150 осіб, червона Зала місткістю від 20 до 150 осіб, біла зала місткістю від 20 до 150 осіб. Також є бібліотека з чудовою галереєю, оздоблена ліпниною балконна галерея, зелений сад для прогулянок та зала засідань Ради Будинку вчених на 50 місць.
23 вересня 2008 року внесений до переліку памʼяток культурної спадщини, що не підлягають приватизації.

Вишуканий та елегантний інтер’єр будівлі часто використовується для кінозйомки. Саме тут у фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери” головний герой піднімається сходами до кардинала для партії в шахи.

Сьогодні у Будинку вчених відроджують традицію львівських балів. Також приміщення надає послуги проведення конференцій, ділових зустрічей, весільних фотосесій, різноманітних святкувань та екскурсій.

Адреса: м. Львів, вул. Листопадового Чину, 6.