УКР
MONATIK

MONATIK

Monatik - псевдонім українського співака, танцюриста, автора пісень, саундпродюсера та композитора Дмитра Монатика. Артист  був учасником шоу “X-Фактор”, “Танцюють всі!” та “Зірковий ринг”, суддею танцювального шоу “Танці з зірками” та тренером вокального шоу “Голос. Діти” на телеканалі “1+1”.

Свого часу Monatik був автором пісень для Світлани Лободи, Анни Сєдокової, Єви Бушміної, Аліни Гросу, Діми Білана, Серьоги. 

У 2013 році Діма випустив свій дебютний альбом “С.С.Д.” (Саундтрек сегодняшнЕГО дня), в який увійшло 13 пісень.

2014 рік ознаменувався для співака новим псевдонімом Monatik і двома піснями, створеними у співавторстві з Анною Седоковою. Слідом - власна студія звукозапису. У 2015 році український музичний канал М1 назвав його “Проривом року”.

У 2016 році Monatik випустив другий альбом, який отримав лаконічну назву “Звучит”, що складається з 16-ти пісень, включаючи дует з Анною Седоковою та Quest Pistlos. У тому ж році відбулася прем'єра кліпів “Выходной”, “Кружит”, “Вечность” і “Сон” , який був знятий разом із репером L'One.

Знаковою для артиста стала пісня “Кружит”, яка увійшла до альбому “Звучит” - вона принесла йому величезну популярність. Після успішного релізу Monatik став переможцем у номінації “Співак року” за версією музичної премії M1 Music Awards.

У 2019 році Дмитро Монатик відправився у великий стадіонний тур по Україні на підтримку нового альбому “Love It Ритм”.