УКР

Про подію

«NOTRE DAME de PARIS - LE CONCERT» в Одесі!

Дорогі жителі та столиці! Запрошуємо вас не вражаючу подію - концерт під назвою «NOTRE DAME DE PARIS - LE CONCERT», який відбудеться вже 27 лютого 2021. року о 19:00 . Це не просто концерт, а справжнісіньке щастя!

Приготуйтесь до подорожі - на час концерту ви опинитесь в легенді світової культури - Соборі Паризької Богоматері. І мова йде не лише про неймовірної краси архітектурну пам'ятку, а ще й про літературний шедевр - однойменний роман французького письменника Віктора Гюго.

Саме за мотивами цього роману ще у 1993 році композитор Ріккардо Коччанте та автор лібрето Люк Пламондон створили унікальний мюзикл, який через якихось 5 років, у 1998 році, після дебюту у Парижі, стає відомим на весь світ і за свій незрівнянний успіх потрапляє у Книгу Рекордів Гіннеса.  Мюзикл адаптовано багатьма мовами, та цього разу Ви почуєте його мовою оригіналу!

Сім золотих голосів у супроводі грандіозного симфонічного оркестру, за участі 150 артистів, розкажуть Вам про життя красуні та трьох чоловіків абсолютно по-різному закоханих в неї. Ви почуєте, як заспівають герої роману зі світовим ім'ям, а саме: горбатий дзвонарь Квазімодо, фатальна циганка Есмеральда, диякон Клод Фролло, білявка Флер де Ліз, молодий красень Феб де Шатопер, циганський барон Клопен, та поет П'єр Гренуар. Заплутавшись в чаклунстві прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститися, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди. Легенди, яка назавжди залишиться у Вашому серці. Хор, рок бенд, надриви скрипок і плач віолончелей, змусять заново пережити, знову повірити і в котрий раз закохатися в красу. Понад 30 тон світлового і звукового обладнання перенесуть Вас у Париж і зроблять цей вечір незабутнім.


4 причини піти на концерт «NOTRE DAME de PARIS - LE CONCERT» в Одесі:

  1. 1. «NOTRE DAME de PARIS - LE CONCERT» дає Вам унікальну можливість доторкнусь до шедевру вічної класики і поринути в атмосферу закоханності разом з персонажами улюбленого роману В. Гюго.
  2. 2. Почути наживо легендарні пісні у виконанні професійних артистів і пережити разом з ними вічну історію кохання.
  3. 3. Відволіктись від власних проблем на нові, яскраві і неодмінно теплі емоції, які гаратновані Вам під час перегляду драматичного мюзиклу «NOTRE DAME de PARIS  - LE CONCERT» в Театрі музкомедії Одеси.
  4. Не пропусти таку чудову подію стати частинкою великої події, приходь на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «NOTRE DAME DE PARIS - LE CONCERT» 27 лютого 2021 року в Одесі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо