УКР

Про подію

«Rock Symphony» в Одесі!

Дорогі жителі та гості міста Одеса, запрошуємо вас на захоплюючу подію – музичний концерт під назвою «Rock Symphony», який відбудеться 22 лютого 2020 року в Одеському академічному театрі музичної комедії імені М. Водяного. Буде неймовірно!

«Rock Symphony» - це унікальне шоу, яке об’єднує понад сто мегаталановитих артистів, аби подарувати тобі музичну насолоду! На сцені одночасно зливаються симфонічний оркестр, хор та рок-гурт, створюючи невагому музичну атмосферу у залі, яка проникає у серця слухачів. Неабияк підсилюють феєрію музичного дійства сценографія, детальна режисура та яскраві спецефекти.

У цей вечір ти почуєш всесвітньовідомі музичні хіти по-новому, у оригінальному прочитанні талановитих українських музикантів. «Rock Symphony» - це безперервний потік мелодій та гармоній, це музична пригода, яка подарує неймовірні враження від побаченого та почутого.

5 причин піти на концерт «Rock Symphony» в Одесі:

  1. Це унікальна можливість почути всім знайомі світові хіти у авторському аранжуванні. Ти точно будеш вражений звучанням улюблених композицій та захочеш слухати їх знову і знову у новій версії.
  2. Найкращі, майстерні та віртуозні музиканти гратимуть для тебе на одній сцені у цей вечір. Музичне сприйняття, талант та творча манера кожного з них сплетуться воєдино та створять справжню магію.
  3. Це прекрасна нагода провести вечір у компанії друзів та рідних, аби не лише самому доторкнутись до прекрасного, а й розділити море емоцій та неповторні враження із близькими.
  4. «Rock Symphony» обожнюють усі: від малого до старого, що ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.
  5. Абсолютно нова програма «Rock Symphony» у двох відділеннях з антрактом – це mustlіsten перформанс. Кожного разу «Рок Симфонія» збирає аншлаги та закохує все більше і більше слухачів по всій Україні.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Rock Symphony» 22 лютого 2020 року в Одесі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти»  та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо