УКР

СМЕТАНА BAND

17 жовтня 2020 | 19:00

Про подію

СМЕТАНА BAND в Одесі!

17 жовтня 2020 року у True Man Club виступить «Сметана band». Молоді зірки української панк-сцени потішать тебе крутим саундом та бунтарським духом! Не пропусти!

«Сметана band» - четверо хлопців з Дніпра, які стали популярними завдяки своїм життєвим та провокативним відеороботам, та музикою з бунтарським духом та «стьобними» текстами. Протест та висміювання світу, які присутні у піснях музикантів дали свій результат.

«Сметана band» стали добре відомі в мережі своїми текстами, багатими на сарказм та потужну самоіронію. Музиканти розкривають теми недоліків сучасного суспільства та людей, які його створюють. Гурт відзняв 40 відеокліпів, які користуються шаленою популярністю на Youtube  та загалом набрали більше 6 мільйонів переглядів. Серед персонажів композицій «Сметана band» можна впізнати себе, або курйозні життєві ситуації, які траплялися в житті.

З початку творчого шляху гурт записав 5 успішних альбомів: «Вилка, новости 14» (2013), «Им не нужен рок» (2015), «В основном о женщинах» (2016), «Все очень плохо» (2017), «Pichot» (2018) та «Ханговер», який побачив світ у 2019 році. Починаючи з 2017 року «Сметана band» почали грати панк з більш сумними мелодіями, проте, це тільки додало хлопцям популярності та впізнаваності.

5 причин піти на концерт «Сметана band»  в Одесі:

  1. Гурт «Сметана band», попри кумедну назву, та велику кількість «стьобних» моментів, розкриває у своїх композиціях такі теми як протест опір суспільству та висвітлення недоліків;
  2. Ці четверо сміливих хлопців з Дніпра вже готові дати тобі «сочну» порцію драйвових композицій, атмосфери та трошки бунтарського духу. Таким і має бути справжній панк! В їх композиціях кожен мабуть впізнає себе, або ситуації, які доводилося пережити;
  3. Візьми своїх друзів та великою компанією вривайся на цей крутий сейшн! Відірвись як треба, відкинь усі трабли та влаштуй собі справжній відрив!
  4. «Сметана band» презентують свою нову платівку та відіграють вже такі знайомі й улюблені треки: «Девочка любит девочку», «Очки-сердечки», «Лучший друг», «Тренер Михаил», «Пить-плакать», «Черные взлетные полосы», «Я говнарь», «Улетай» та багато інших. Отож поспіши взяти квиток та готуйся до справжнього відриву!
  5. Літо тільки починається, отож почни його незабутньо та неперевершено! Аще цей концерт – чудова нагода розпочати літній концертно-фестивальний сезон.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Сметана band» 17 жовтня 2020 року в Одесі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо