УКР
Оксана Муха

Оксана Муха

Жанр: фолк, поп, українська народна пісня, класична музика, романси, колядки та щедрівки, експерементальна музика;

Роки активності: 2003 – дотепер;

Місто: Львів;

Лейбл: Comp Music.

Оксана Муха: історія успіху

Оксана Муха – талановита українська співачка, родом із Львова, володарка Гран-прі I міжнародного фестивалю імені Квітки Цісик, переможниця вокального шоу «Голос Країни» та володарка титулу Заслужена артистка України.

Перший професійний виступ

Перший концерт Оксана Муха заспівала разом із капелою «Дударик», з якою співачка й досі тісно співпрацює. Сталось це 16 червня 2008-го року у Львові в рамках концертної програми «Мамине Серце». Тоді Оксана виконала три пісні – традиційні українські колядки, але саме цей момент став певним переломним моментом у творчій діяльності співачки, адже участь у концерті була підтвердженням того, що у неї вірить багато людей та її талантом захоплюються.

Творчі проекти Оксани Мухи

2013: Оксана, у співпраці із провідними українськими артистами, реалізує проекти «Івасюк» та «Івасюк – перезавантаження».

2016-2018рр.: у співпраці із Дмитром Кацалом Оксана Муха презентувала в Україні три нові концертні програми: «Без Пафосу», «Різдвяний Unplugged» і «Від Шевченка до Костенко»; великий тур містами та містечками Західної України до 65-ліття Квітки Цісик під назвою «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ».

2019: Оксана Муха провела серію концертів містами Західної України із святковою програмою «Різдвяний вечір»; всеукраїнський тур співачки з колоритною програмою «Найгарніші Пісні України».

2020: Святкова програма «Тиха Ніч», з якою Оксана завітає до багатьох українських міст та дасть два концерти у рідному Львові.

Участь у «Голосі Країни»

Учасниця, а згодом і переможниця 9-го сезону масштабного вокального шоу «Голос Країни», Оксана Муха була останньою на сліпих прослуховуваннях, де виконала пісню Квітки Цісик «Де ти» та потрапила у команду Dan Balan. Кожного прямого ефіру співачка дивувала та зачаровувала слухачів, публіку у залі та журі своїм неповторним співом та прекрасною особистістю. Мільйони українців з нетерпінням чекали недільного вечора аби наживо насолодитись магічними виступами Оксани Мухи. За час проекту співачка потішила слухачів оригінальним виконанням таких композицій, як «Ворожка», «Шуміла ліщина», «Я піду в далекі гори» та іншими. Закохатись у талант Оксани було просто неможливо. Врешті-решт, її самобутність, щирість та любов до України, яка лунає у кожній ноті, привели Оксану Муху до перемоги. Після участі у «Голосі Країни» Оксана, разом із своїм зірковим тренером на шоу – Dan Balan, вирушила у всеукраїнський тур.

Дискографія

  • «Галичанка» (спільно із капелою «Дударик назавжди», 2006)
  • «RE:SHETO» (2010)
  • «При Ватрі» (2012)
  • «Колядки та Щедрівки» (2014)