УКР

Pepper's club

concert_hall
Адреса
  • Київ ул. Московская, 8

Для замовлення квитків

Про локацiю

Новий київський клуб на вул. Московська, будинок 8, корпус 7

 Тут можна упіймати крутий “вайб” під час концертів та  іскрометних стенд-ап шоу, стати свідком чи співучасником неймовірних джем-сейшенів, тощо. Різноманітна та ексклюзивна программа пабу нон-стоп створює особливе ком’юніті. 

  • Тільки в музичному репертуарі «Pepper's Club» щодня лунає блюз і рок у виконанні найкращих музикантів з усього світу! Адже відтепер гастрольний маршрут зірок міжнародного масштабу пролягає через наш паб у Києві.
  • Для справжніх меломанів знайдеться ще один ексклюзивний бонус: легендарна «музична скринька» з найбільшою добіркою рок-альбомів, що давно стали класикою та увійшли в історію світової музики! Оберіть те, що бажає саме ваша душа!

  • Якщо йдеться про кухню традиційних питних закладів, то зазвичай це проста їжа та мінімальна кількість «перевірених» позицій у меню. Проте «Pepper’s Club» вміє дивувати! Він пропонує великий діапазон страв німецької та східно-європейської кухні, але з найкращих локальних продуктів! 

  • І, нарешті, найголовніше те, що у “Pepper’s Club” є одне непорушне правило: ДОДАЙ ПЕРЦЮ , відчуй справжній смак до життя!