УКР

Фестиваль "РОК БУЛАВА 2018"

29 червня 2018 | 12:00

Про подію

Вибуховий роковий фестиваль у Переяславі-Хмельницькому.

Оголошені учасники:

- Green Grey
- KARNA 
- Morphine Suffering
- SPACE OF VARIATIONS
- ТТ'34 (Білорусь)

- Пасть Крокодила
- PROJECT XY (Швеція)
- TETRYS
- AGHIAZMA

+ 70 гуртів

 

Набрид смаг мегаполісу та його втомливий темпоритм? Давно очікуєте на особливий рейв? Тоді гайда на фестиваль Рок-Булава-2018!

Внесіть у свій планер 29 червня як день крутої тусовки з друзями! Це саме та дата, коли на березі Дніпра під відкритим небом буде такий жорсткий рок-треш, про який Ви навіть не сміли мріяти!

29 червня з усіх куточків України до Переяслава-Хмельницького з’їдуться рокери, байкери, фани інді-року та альтернативної музики, щоби відчутий шалений роковий екстаз.

 

Відкрийте своє фестивальне літо спекотним Open Air Festival «Рок-Булава-2018»!

І хоч до початку фестивалю залишилось усього кілька місяців, однак досі невідомим залишається склад його учасників. Зрозуміло тільки одне – масштаби фесту зростають, а кількість виконавців із кожним роком збільшується. У Рок-Булаві-2018 візьмуть участь понад 80 найкращих українських і зарубіжних гуртів. Привідкриваючи завісу таємничості, організатори оголосили, лише тих учасників, які виступлять на головній сцені Open Air Festival «Рок Булава-2018».

Отож, цьогоріч із MAIN STAGE розриватимуть публіку вибухові виступи рок-улюбленців фесту: білоруси «Дай Дарогу!» та «ТТ'34», гуцул-металісти з Прикарпаття – гурт «KARNA», яскраві альтернативщики з «AGHIAZMA» і «Season Of Melancholy», металісти з «Midgard», хеві-метал група «ДЕНЬ ГНЕВА», рок-гурти «Рубікон», «WATER'S», «MaximumTY».

 

Рок-Булава-2018 - це особливий простір, де немає рамок та обмежень, лише музика, лише мегавати потужного саунду, лише атмосфера абсолютної свободи та дикої енергії!!!

Незважаючи на погодні умови, ошаліла від драйву публіка цього літа насолоджуватиметься блаженством всеохопної рокової музики нон-стоп кілька днів підряд… І лише під ранок втишуватиме свої збуджені емоції під монотонні звуки Дніпрових хвиль, втомлено впавши від знемоги і заснувши простонеба. Готові поринути з головою в цей нереальний світ цілковитого трешу?

 

Придбайте квитки на найращий атмосферний фест-перфоманс для рокерів!

Висококласне виконання, унікальний музичний матеріал, вражаючі арт-інсталяції, нереальна космічна енергетика, яка охоплює ошалілу від емоцій публіку, що вибухає шквалом овацій і захопленими криками від музики та яскравого шоу – ось той неповний перелік очікувань від Open Air Festival «Рок-Булава-2018»!

 

Ненаситна жадоба і спрага якісного року досі мучить Вас?

Поспішіть до кас свого міста! Купуйте квитки якомога швидше, замовляйте їх на сайті в один клік без жодних переплат і сервіснго збору! Не зволікайте, заздалегідь підготуйтесь до крутого рокового рейву простонеба, і з повною готовністю задовольнити свої музичні апетити очікуйте 29 червня і на довгожданий фестиваль «Рок-Булава-2018»!

Детальна інформація на сторінках в соц. мережах:

https://vk.com/rock_bulava

https://www.facebook.com/rockbulavafest

 

Рекомендуємо