УКР

Pianoбой з концертом у Рівному!

Pianoboy з концертом у Рівному!

 Жителі та гості міста Рівне! Запрошуємо вас на одну з наймасштабніших подій цієї весни - сольний концерт Pianoboy, який відбудеться 22-го березня 2021-го року у Рівненському міському будинку культури. Прийди на концерт, щоб вирушити у чарівну подорож сторінками творчості талановитого музиканта!

Увага! Слухачі з квитками на непарні ряди приходять на 17:00, з парними - на 20:00.

Pianoboy - сольний проект українського популярного музиканта Дмитра Шурова, колишнього учасника гуртів "Океан Ельзи", "Земфіра" та "Estetic Education". Проект Pianoboy народився в 2009 році та дуже швидко здобув визнання серед українців та популярність. Ідея зайнятися сольною творчістю зародилася в Дмитра Шурова під час роботи над оперою "Лев і Лея", а вже через деякий час він зібрав музикантів та дав перший виступ.

 За час свого існування Pianoboy записав три успішних альбоми: "Простые вещи" (2012), "Не прекращай мечтать" (2013) та "Take Off", що побачив світ у 2015 році. А цього року "Pianoboy" завітає до Рівного в рамках туру містами України з презентацією нового альбому із символічною назвою "Хісторі". Яка історія закладена у цьому альбомі, і що ж це за історія - знають лише самі творці. Проте, композиції платівки досить різноманітні, як і настрій людини -від сумних та пронизливих і сентиментальних композицій до драйвових та життєрадісних.

Події в турі