УКР

IV Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба»

17 червня 2017 | 12:00

Про подію

17-18 червня самобутній історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль перетвориться на концертний майданчик для IV Міжнародного фестивалю «Музика Шопена просто неба».

За чотири роки існування фестиваль «Музика Шопена просто неба» став знаковою і унікальною подією культурного життя України. Традиційно захід, що проходить під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відвідують представники дипломатичних місій, акредитовані в Україні, творча інтелігенція та поціновувачі музичних вечорів. Кожен гість фестивалю стає частиною справді казкового дійства. «Музика Шопена просто неба» - це можливість насолоджуватися елітарним видом проведення вільного часу під звучання класичних музичних творів, та й ще у виконанні лауреатів низки світових престижних музичних конкурсів, не в задушливих концертних чи оперних залах, а просто неба - посеред казкової природи Полісся, наповненої співами пташок, шелестом трави, шумом водоспаду і гармонією музики Шопена.

Формат фестивалю передбачає, що основна музична програма з 12.00 і до 17.00 виконується на роялі «Ямаха» на спеціальній сцені, розташованій просто неба на Острові Любові. Відвідувачі концерту можуть на власний розсуд обирати - слухати твори Ф. Шопена сидячи на комфортних стільцях, або ж зручно розміститися на травичці чи килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени, чи спостерігати за виступами учасників фестивалю сидячи на оригінальних кованих лавах, що заполонили надзвичайно красивий ландшафтний парк комплексу.
 

Рекомендуємо