УКР

Антитіла

21 травня 2022 | 19:00

Про подію

Антитіла у Рівному

Антитіла продовжують традицію масштабних стадіонних концертів «Hello» та оголошують новий тур на підтримку майбутнього альбому – MLNL. (Міленіальні). У лютому цього року Антитіла презентують сьомий студійний альбом – MLNL (Міленіальні).

Міленіали – це молоде, але достатньо мудре покоління, яке, попри молодий вік, вже має життєвий досвід за плечима і знає чого прагне від життя. Це покоління, яке у всьому світі прямо в цю мить творить сучасну історію і визначає майбутнє. Авантюрні, енергійні, з бажанням змінювати себе і світ навколо. Музика цього покоління в Україні - це музика гурту Антитіла, бо Антитіла і є міленіалами. 

Команда постійно експериментує, їхні кліпи вражають масштабами, картинкою і смислами. У них артисти щоразу задають нову планку, в першу чергу, для себе у майбутньому.

Альбом MLNL (Міленіальні) - це поп-рок з вкрапленнями електроніки та класики. Це і танцювальні хіти, й ліричні балади. Зрештою, три випущені сингли «Кіно», «Маскарад» та «Стань» вже вказують, що альбом буде різноплановим, своєрідним музичним калейдоскопом та результатом студійних експериментів музикантів. Деякі пісні обіцяють дуже здивувати. 

«Ми працюємо над музичною  програмою туру, режисурою концерту, світловим шоу. Натхнення вистачає. Проте загальний концепт гурту залишається незмінним: Антитіла це про любов у всіх її проявах, це про музику для всієї сім’ї», - розповідає Тарас Тополя.

На кожному стадіоні буде зіграно унікальне шоу, яке більше не повториться ніде. Також на деяких концертах будуть запрошені спеціальні музичні гості. Окрім нового альбому Антитіла обов’язково зіграють улюблені хіти українців – ТДМЕ, Все красиво, Вірила, Лови момент, Бери своє, Танцюй та інші.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту «Антитіла» 21 травня 2022 року у Рівному — онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або послугами «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • бронюй квиток та оплачуй готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо