УКР

Джамала у Рівному

23 листопада 2019 | 19:00

Про подію

Джамала з концертом у Рівному

23 листопада Джамала привезе у Рівне святкову програму, в яку увійшли кращі пісні співачки, та відсвяткує з шанувальникам десятиріччя творчої діяльності. Харизматична українська виконавиця і сонграйтер готує неймовірне шоу, яке не залишить байдужим нікого.

Сьогодні ім'я Джамали доволі відоме в українському медіапросторі, адже співачка стала справжньою гордістю нації, виборовши перемогу на міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2016”. А розпочала своє зіркове сходження українка кримсько-татарського походження у 2009 році із конкурсу молодих виконавців “Нова хвиля” у Юрмалі. Вона отримала гран-прі, вразивши журі унікальними вокальними даними і професійним виконанням композицій різних жанрів. Лірична народна пісня “Верше мій верше” чи запальна джазова ”History Repeating” - у емоційній інтерпретації Джамали, здається, будь-яка композиція отримує неповторне звучання.

Сюрприз для шанувальників - нова програма “10”

На ювілейному концерті Джамала презентує нову концертну програму “10”, що вмістила в себе найбільш знакові композиції співачки. За весь цей час виконавиця і авторка пісень встигла випустити п'ять студійників та два міні-альбоми, а її харизма, сценічна майстерність і талант гарантують не лише насичену музичну програму, але й цікаве шоу.

23 листопада, Рівненський Міський Будинок Культури, Jamala -  приходь послухати історію однієї прекрасної жінки про любов до музики!

Рекомендуємо