Концерт Bria Blessing & ShockolaD-скасовано! Рівне - квитки на концерт 19.03.2018
УКР

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

Концерт Bria Blessing & ShockolaD

 

Концерт Bria Blessing та проекту ShockolaD 
19 березня 2018 року, о 19:00
Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр

 

Джазовий клуб "ДжЕм" запрошує! 19 березня 2018 року о 19:00 в Рівненському Музично – Драматичному Театрі відбудеться спільний музичний концерт "американської співачки з українською душею"Bria Blessing та проекту ShockolaD


В програмі концерту прозвучать авторські композиції гурту Shockolad та Bria Blessing, а також пісні з майбутнього спільного альбому “IVASYUK”. 

Улюблені всіма пісні видатного українського композитора Володимира Івасюка - «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй» та багато інших лунатимуть у свіжому, сучасному звучанні, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів та мелодій.


Познайомитися ближче:

https://www.youtube.com/watch?v=e8uNhBUAwD4

 

Bria Blessing / Брія Блессінг народилася в Техасі, американська співачка, музикант і автор пісень. Проживає у Львові, Україна. Її музика відображає її любов до Бога, життя і любові, яку вона пристрасно виражає через різні музичні жанри, що включають в себе поп, джаз, кантрі і рок.

 

Після участі у четвертому сезоні українського вокального конкурсу "Голос Країни", Брія здобула національне і інтернаціональне визнання і почала подорожувати з концертами на постійній основі по всій Україні, Сполучених Штатах, Канаді, Данії, Норвегії та Польщі. Також вона активно задіяна в багатьох благодійних проектах.


Shockolad – це проект, оснований на творчому тандемі відомих українських музикантів – Ігоря Гнидина та Анастасії Літвінюк, які є його засновниками та ініціаторами.

 

ShockolaD - відкритий до музики різних стилів і напрямків. Музиканти поєднують речі, які здаються непоєднуваними і роблять це настільки природно, що кожен їх концерт пронизаний глибокими емоціями та обміном енергією між гуртом та аудиторією.

Рекомендуємо