Роман Скорпіон Рівне - квитки на концерт 10.05.2019
УКР

Роман Скорпіон

10 травня 2019 | 19:00

Про подію

У Рівному відбудеться сольний концерт українського співака Романа Скорпіона з програмою “Мамо, я закохався”

Роман Скорпіон - співак, композитор та автор пісень. Його пісні “Закохався”, “Поцілую”, “Обійму”, “Давай будем разом”, “Моя” та багато інших лунають на топових радіостанціях України та далеко за її межами, а гастрольний графік артиста розписаний на декілька місяців вперед.

Артист родом зі Львова, свій творчий шлях  розпочав у 2013 році з дебютною піснею “Поцілую”. Пісня-візитівка “Закохався” вже стала народним хітом. Сьогодні у його творчості чимало яскравих кліпів, україномовний альбом “Поцілую тебе”, мільйонні перегляди відео в інтернеті, а на концертах - завжди повні зали.

Квитки на концерт Романа Скорпіона у Рівному можна замовити онлайн або з доставкою

З кожним днем Роман Скорпіон закохує все більше і більше слухачів до власної музики, яку пише від душі. Він сам продюсер свого проекту та цілком сконцентрований на музичній кар'єрі, оскільки творчість – це і є його життя.

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на концерт Романа Скорпіона у Рівному 10 травня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо