УКР

Сублімація любові СКАСОВАНО

24 вересня 2017 | 19:00

Про подію

УВАГА! ПОДІЯ СКАСОВАНА!

Кошти за квитки можна отримати у касі де вони були придбані.

Якщо квитки були придбані за допомогою платіжної картки,прохання написати нам на ел .скриньку info@kasa.in.ua (номер замовлення та останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата).

 

1 травня о 19.00 у Рівненському МБК глядачів чекає захоплююча подорож у світ театру і гумору! Улюблені та відомі на всю країну актори, пов'язані не тільки з театром, але й з кінематографом - запросять вас поринути у яскраву атмосферу сучасної п'єси.

«Сублімація любові» - це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз! Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні! В головних ролях - незрівнянна Ольга Сумська, народний артист України Євген Паперний і заслужений артист України Віталій Борисюк! Приходьте 31 травня о 19.00 у МБК на виставу «Сублімація любові», аби у компанії улюблених українських акторів насолодитися іскрометним гумором, філігранно вивіреними мізансценами, класичною римською сценографією і справжніми італійськими пристрастями!

Рекомендуємо