Міжнародний джазовий фестиваль «АRT JAZZ 2019», Рівне - квитки на фестиваль 31 серпня 2019 року
УКР

Міжнародний джазовий фестиваль «АRT JAZZ 2019»

31 серпня 2019 | 18:00

Про подію

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ 2019» у Рівному (День 2)

Запрошуємо Вас приєднатися до неповторної атмосфери джазу в Рівному! Наприкінці літа міжнародний фестиваль «ART JAZZ 2019» традиційно стане гостинним місцем для митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах.

25 - 31 серпня - це ті дати, які варто обвести в календарику відвідування мистецьких подій та отримання емоцій тут і зараз, що будуть згадуватись протягом року. А Рівне та Луцьк зануряться в особливу атмосферу. Цьогоріч фестиваль надбав нових масштабів та звучання, запрошених зірок світового рівня та ексклюзивних музикантів української сцени джазу, можливостей надати освіту європейського гатунку тощо. Фестиваль, як завжди, готує особливий мікс стилів джазу, країн та виконавців, що збуджують уяву та не дають спокійно спати прихильникам джазу.

Програма та учасники «ART JAZZ 2019» у Рівному 31 серпня

18:00-18:20 Початок фестивалю
18:20-19:20 Nathan Williams & Lay D Funk (Польща-США)
19:30-20:30 Natalia Lebedeva Trio feat Laura Marti - «Waves», Україна
20:30-21:00 Антракт
21:00-22:00 Рей Браун Молодший (Ray Brown Jr), США - Україна - Ізраїль

Легендарний Рей Браун молодший (Ray Brown Jr.), США
Рей народився в Нью-Йорку і виріс в Лос-Анджелесі. В домі його батьків – Елли Фітцджеральд (Ella Fitzgerald) та Рея Брауна старшого (Ray Brown Sr.) – часто гостювали Луї Армстронг (Louis Armstrong), Френк Сінатра (Frank Sinatra) і Нат Кінг Коул (Nat King Cole). Талант до музики показав себе рано, і ще в школі Беверлі Хіллз Рей почав давати концерти.
Незабаром музикант виступав на музичних фестивалях у США і Канаді. Потім були гастролі в Японії та Кореї. У 90-х роках Рей почав регулярно виступати з програмою в Лас-Вегасі в готелі-казино «Рив'єра».


Natalia Lebedeva Trio feat Laura Marti - «Waves», Україна
Програма «WAVES» - це авторська музика лідера проекту, композитора, аранжувальника, піаністки Наталії Лебедєвої. Вокальні англомовні тексти до композицій вельми віртуозно написала солістка проекту, відома джазова співачка і композитор Лаура Марті. У складі тріо - талановиті і харизматичні, молоді, але вже добре відомі в Україні контрабасист Ярослав Товарянскій і барабанщик Ярослав Борис.
Настрій і музичні фарби проекту вкрай різноманітні, - це ліричні, філософські фрагменти, і також технічні, характерні, експериментальні за змістом епізоди. Яскрава емоційна палітра програми і динамічна музична драматургія інтригують і створюють особливу атмосферу для слухачів. Музиканти обіцяють також кілька музичних сюрпризів для публікиNathan Williams & Lay D Funk (Польща - США)
Lay D Funk - джаз-фанковий гурт, що неодноразово виступав під час загальнонаціональних музичних фестивалів - «Jazz Festiwal New Cooperation» в Замості, «X Jazz Hanza» в Кошаліні, а також грав концерти в клубах на теренах всієї Польщі, а також в Латвії та Литві.
Останній проект гурту «Lay D Funk» - то є фьюжн польського джазу з американським корінням блюзу, фанку, соулу, Нью-Орлеанського джазу та хіп-хопу, що виник завдяки співпраці з американським трубачем Натаном Вільямсом.

Натан Вільямс - американський музикант, педагог та мультиінструменталіст, який почав грати на трубі і фортепіано у віці дев'яти років. Лауреат багатьох престижних нагород: The University of North Texas Jazz Festival, Boys and Girls Clubs of America, The National Foundation for the Advancement in the Arts (NFAA) та Білого Дому.
Натан виступав на фестивальних сценах світового масштабу, таких як джазові фестивалі «Monterey», «Umbria» та «Montreux», «Jazz Bez» в Україні, а також джазує в клубах Бостону, Нью-Йорку, Далласу, Клівленду та Денверу.

Міжнародний джазовий фестиваль «АRT JAZZ 2019» 30.08.2019

 

Рекомендуємо