УКР

Про подію

РОМАН КОЛЯДА «EXPECTANCY” (ОЧІКУВАННЯ)
 

"Останнім часом життя набирає таких темпів, що, здається, не лише голова – весь світ іде обертом. І все б нічого, але ці сучасні швидкості якось надто часто пов’язані з метушнею у замкненому колі "робота-дім-робота-сон-робота-робо-та".. Відтак потрібні хвилі тиші, хвилини випадіння із – потрібні паузи, наповнені прозорою водою не-чекання. Бо де зникають сподівання – там є можливість бачити ясніше..”

 

Джазовий клуб “ДжЕм запрошує! 31 жовтня 2017 року, о 19:00, в Рівненському Музично – Драматичному Театрі відбудеться презентація четвертого сольного фортепіанного альбому диякона, піаніста-імпровізатора, журналіста, радіо та телеведучого, поета Романа Коляди, що носить назву «Expectancy» (ОЧІКУВАННЯ).

На Вас чекатиме мелодійна романтична музика, яка промовляє до слухача тихим, делікатним голосом, говорячи про найважливіше. Програма вечора передбачає не лише виконання музичних тем одного з найкращих українських композиторів-неокласиків, що створює романтичну інструментальну музику, але й читання поезії з останньої збірки Романа "#колядиво".

Познайомитися ближче:

https://www.youtube.com/watch?v=osIcu-k8M4M

https://www.youtube.com/watch?v=Bic045nhxUM

 

Роман Коляда «Expectancy” (ОЧІКУВАННЯ)

31 жовтня 2017 року, 19:00

Рівненський Академічний Музично – Драматичний Театр


Чекаємо на Вас на великому концерті Романа Коляди! Хоча будуть це найкращі концертні майданчики чи просто рояль поблизу фонтана одного з київських торгівельних центрів, головне - щоб серцем слухали та відчували те, що Роман Коляда хоче донести, сідаючи за чорно-білу клавіатуру

 

 

Рекомендуємо