УКР

Про подію

Вистава «Собаче серце» у Рівному!

Дорогий друже, запрошуємо тебе на дивовижну театральну подію цього літа - неперевершену виставу під назвою «Собаче серце» режисера Валерія Золотухіна за відомим романом Булгакова. Показ вистави відбудеться 24-го вересня 2021 року у Рівненському академічному українському музично-драматичний театрі.

Повість, що була написана Булгаковим ще у 20-их роках минулого століття, залишається неабияк актуальною й у наш час: квартирні питання, атмосфера невдоволеності, що керує людьми, розруха в головах та оселях.

Слід зазначити, вистава Золотухіна «Собаче серце» - це власна та напрочуд цікава інтерпретація оригінального сюжету. З самого початку вистави глядачеві презентується епіграф, який дає зрозуміти, що у виставі не буде горювання ні за пролетаризмом, ні за імперією. В якості епіграфа звучать слова Нострадамуса про те, що з’явиться новий Вавилон - бридкий, духовно спустошений. І так триватиме 70 років і 7 місяців, і загинуть три юнаки, один із них - іудей. Жодна імперія не вічна.

«Для мене основний пафос «Собачого серця» полягає у відповідальності вчених. У виставі Преображенський виголошує монолог, якого у фільмі взагалі немає. Він каже, що «любая баба может родить такого человека». І коли зараз усі говорять про клонування, коли англійці заявили, що вони співставляють генетичний код від трьох батьків - у людини троє батьків! Ви можете собі таке уявити! Скільки б ми не говорили про відповідальність науковців - людина буде небезпечною, і її не зупиниш. Для чого клонувати, коли «любая баба может родить такого человека!» Ось у чому актуальність», - викладає Валерій Золотухін основну ідею свого спектаклю.

5 причин піти на виставу «Собаче серце» у Рівному:

  • Перш за все, слід сказати, що постановка «Собаче серце» - це подія, яку справжні естети театрального мистецтва і шанувальники творчості геніального режисера Валерія Золотухіна просто не можуть пропустити!
  • Це ексклюзивна нагода доторкнутись до прекрасного, зануритись у класику літератури у віртуозній інтерпретації театралів.
  • Вистава «Собаче серце» гарантовано вразить та підкорить тебе своєю актуальністю. Тут майстерно переплелись містичний почерк Булгакова, геніальність режисера Валерія Золотухіна, сучасний погляд та неперевершена гра акторського складу.
  • Кожен показ даної вистави – це завжди повні зали, адже ми не можемо закривати очі від гострих проблем сучасності. Аншлаг не омине і Рівне!
  • Це прекрасна нагода провести гарний вечір з друзями чи рідними та по-справжньому насолодитись театральною атмосферою, отримати багато питань для роздумів, поринути у, здавалось би, містичний, але такий актуальний світ, що зображений у цій постановці.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Собаче серце» 24-го вересня 2021 року у Рівному - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо