УКР

ZAXIDFEST

18 серпня 2017 | 12:00

Про подію

Увага!

Стартував продаж квитків на наступний рік, посилання тут

                                               
                                                                                                        
                                                                                                          

 

   Ну що, готовий до чергового раунду у битві з сірими буднями за безкрайнє море задоволення? Бо три гарячі серпневі дні, що ми готуємо для тебе, вже чекають червоними датами у твоєму календарі. Тож доклади трохи зусиль і терпіння щоб таки виграти джекпот літніх розваг - купи квиток на фестиваль твоєї мрії!                   

 

Ми врятуємо тебе від втоми повсякденних справ - кращих ліків ніж у нас не знайдеш, як не старайся. Тільки чуєш, що напосідають важкі думки - дістань із шухляди квиток і згадай, що щастя цілком досяжне, що воно тут, у твоїх власних руках. Тут збуваються мрії та втілюються казки - таке не можна прогавити. Кожного року ми збираєм все більше друзяк, бо Чарівна Долина насправді чарівна - такої концентрації і кількості супергероїв і казкових персонажів не зустріти ніде, в жодному коміксі - стань одним з них і покажи свої суперздібності!                                                                                           

 

Тут ти знайдеш поєднання здавалось би неможливих до поєднання речей: зірки світової сцени і дешеві квитки, море людей та затишна дружня атмосфера, чіткий порядок і лагідна охорона, багатотисячні потоки фестивальників і налагоджена інфраструктура, польові умови та найкращий відпочинок, невгамовний вир подій і атракцій, та кожен тут знайде своє місце. Тож мандруй до нас сміливо, наповнюй легені свіжим азартом  до забав, наслухай ритми серця і витанцьовуй скажені кульбіти - ми з тобою назавжди заодно, бо ми такі ж як і ти у своєму прагненні розваг. Робимо все як для себе самих, а запрошуємо усіх. Маєш друзів закордоном - розкажи і їм про наш двіж, бо таким не соромно хвалитись перед усім світом.      

 

Квиток на Західфест - твій козир у рукаві фестивального літа - він б'є всі рекорди по задоволенню, запалить фаєри у серцях всіх відвідувачів, сипане зірок до ваших вух і очей і не полінується кожного навчити літати на крилах найпотаємніших та найщиріших бажань. Цей тріп ти запам'ятаєш на все життя, бо таке, як вміємо зробити з твоєю свідомістью ми, не вміють жодні наркотики - це тобі підтвердить будь-хто з відвідувачів минулих років. Оживи казку і стань її головним героєм цього літа.                                                           

 

Досі вагаєшся чи маєш щонайменші сумніви, чи варті ми твоєї уваги - добре передивись інфо на сайті, сотні відео і десятки, якщо не сотні, тисяч фоток  і відгуків з наших попередніх фестивалів. Залишитись байдужим до нас неможливо - тут або любов на віки, або ти просто не в темі. Фестиваль ЗАХІД - останній форпост справжнього драйву і легкого куражу, чекає на тебе, адже ми рік за роком тримаємо цю локацію і відстоюємо наші права бути кращим фестивалем країни!                                                                                         

 

Всі дороги ведуть сам знаєш куди, а всі фестивалі рівняються на нас. Тож перевір свій внутрішній компас і сміливо рулюй прямо на Західфест!

Рекомендуємо