УКР

Zaxidfest 2018

26 серпня 2018 | 12:00

Про подію

Ви потрапили на сторінку фестивалю 2018 року. Щоб придбати квиток на актуальний фестиваль 2019 року - натисніть помаранчеву кнопку.

Купити квитки на Захід фест 2019, який відбудеться 16 серпня 2019 року

Х ювілейний Zaxidfest у Львові – найяскравіший перфоменс під відкритим небом

Топовий український фестиваль європейського рівня цьогоріч зустрічатиме понад 50 іменитих виконавців. Упродовж трьох днів, з 24 по 26 серпня 2018 року, в Родатичах, що в 40 км від Львова, проходитиме найграндіозніша подія фестивального літа – Х ювілейний Zaxidfest.

Фестивальна спільнота вже в передчутті мега-шоу.

А Ви готові пірнути в музичне божевілля, наповнитись безмежним драйвом і шаленою енергетикою, відчути себе органічною частинкою велетенської дружньої родини, об’єднаної нестримною любов’ю до Західфесту? Тоді поспішайте придбати квитки заздалегідь! Відсвяткуйте День народження рідної країни у дружньому колі Західфесту!

Фестиваль, який робить людей щасливішими вже 10 років поспіль.

60 год музики нон-стоп, 500 кВт потужного звуку, понад 50 всесвітньо відомих гуртів та артистів з України і закордону! Західфест – це дійство, на яке прагнуть потрапити тисячі людей різного віку з різних міст і навіть країн заради якісної музики та шаленої фестивальної атмосфери. Та по-справжньому оцінити масштаб емоційного шалу Західфесту здатен лише той, хто хоч раз там побував. Це треба почути й побачити вживу, щоби наповнитись тією ейфорією і шквалом емоцій, пропустити крізь себе тонни музики.

Усі дороги ведуть в “Чарівну Долину” на Zaxidfest-2018

Щоби добратись до Чарівної долини Вам потрібне лише бажання. А щодо транспорту, то в дні Західфесту Ви можете скористатись фестивальними автобусами, власним авто, електричкою, бусами чи просто автостопом. І вже в дорозі Ви зустрінете нових друзів, однодумців і цікавих людей, які, як і Ви шаленіють від найкрутішого фестивалю України.

Полюбляєте сюрпризи? Придбайте про білети на ювілейний Західфест уже зараз!

І хоч програма ще перебуває за завісою невідомості і хоч іще не названо хедлайнерів Західфесту-2018, однак для фанів фесту важливим є інше – якісна музика, особлива атмосфера і спільність на лоні природи під відкритим небом, подалі від буденності й мегаполісів. Тож беріть друзів – і гайда на Zahidfest!

Зверніть увагу! Організатори підготували для прихильників Західфесту справжню несподіванку - вільний вхід на фестиваль у День Незалежності України. А отже, купивши білети на два дні фестивалю, третій Ви отримаєте у подарунок. Покваптесь! Квитки за найнижчою ціною – уже в продажу. Не забувайте: що ближче до фестивалю, то вартість квитків зростатиме.

Рекомендуємо