Весна у великому місті

Про пiдбiрку

Весна – це чудова пора року! Природа оживає, день подовжується, настрій поліпшується. Все живе знаходиться в передчутті пробудження від довгого зимового сну.

Однак, саме в цей період організм дає збій і часто трапляються загострення хронічних захворювань. Вся справа в тому, що організм не любить нестабільності. А навесні то температура повітря, то атмосферний тиск змінюються; то вирують магнітні бурі. Та й організм від нестачі вітамінів після сумовитих холодних днів перебуває на межі виснаження, стає більш вразливим і схильним до авітамінозу. Ослаблена нервова система і загострення хронічних захворювань не сприяють поліпшенню стану людини, а якщо до цього додати ще й постійні стрес і напруження, які є вірними супутниками жителів великого міста, то ви ризикуєте взагалі заробити депресію.

Однак, не все втрачено! Як то кажуть, порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Тому геть хандру і лінь, готуємося зустрічати найромантичнішу пору року яскраво!

Час розмалювати різнобарвною палітрою емоцій сірі будні, прокинутися від "зимової сплячки" та влаштувати собі справжнє свято життя, кольору та музики!

Круті концерти, драйвові вечірки та феєричні шоу цієї весни – ваш шанс отримати незабутні враження та зарядитись гарним настроєм. Гортайте вниз – там весняні івенти, заряджені на позитив.

Цікавий факт

Фахівці з поведінкової психології з лондонського університету Goldsmith провели дослідження та виявили, що регулярне відвідування концертів продовжує життя та робить людину щасливішою.

Результати дослідження показали, що лише 20 хвилин концерту збільшують відчуття щастя у людини на 21%. Більше того, вчені встановили зв’язок між «високим рівнем добробуту та збільшенням тривалості життя на 9 років». Тож вчені припускають, що люди, які відвідують концерти, живуть довше) 

Психометричні тести та вимірювання серцевого ритму учасників дослідження засвідчили, що рівень почуття самодостатності і близькості з іншими людьми тих, хто відвідував концерт, зріс на 25%. Регулярне відвідування концертів, наприклад, раз на два тижні, робить людей щасливішими, задоволеними, а також підвищує самооцінку і продуктивність, підсумовують учені.

Ходіть на концерти та живіть довго!