УКР

Мамлдіви

16 листопада 2018 | 16:00

Про подію

Зустрічайте перший тінейджерський гурт України, неймовірних,  запальних дівчат гурт «МалДіви» з великим сольним концертом вперше у місті Стрий з сюрпризами та подарунками для найактивніших глядачів!

   Ці надзвичайні дівчата заспівають для Вас свої найкращі та добре знані пісні, а також і нові композиції. Ці пісні не залишать байдужим нікого ні дорослих ні дітей. 

   Гурт існує вже 8 років. За цей час солістки гурту Софія і Каріна встигли чимало. У репертуарі гурту вже кілька альбомів, в яких понад 50 пісень.  Але вони не зупиняються на досягнутому і регулярно презентують нові авторські роботи своїм прихильникам. 

   Ведеться активна робота для дитячої аудиторії - для наймолодших, найщиріших та найвідданіших шанувальників. Гурт МалДіви публікує у YouTube дитячі відео руханки, фізкультхвилинки, які користуються великою популярністю як серед дітей в Україні, так і за її межами. Про це свідчать багатомільйонні перегляди та безліч позитивних відгуків від вдячних шанувальників. МалДіви докладають чимало праці для розвитку і популяризації україномовного дитячого контенту в інтернет просторі. Всі діти України добре знають ці пісні і рухи до них, тому на концертах гурту завжди крутезна підтанцьовка!

   Ще один напрям діяльності гурту - це сучасні танцювальні треки, спрямовані на молодіжну аудиторію. Ведеться робота над новим альбомом , у якому учасниці гурту МалДіви Софія та Каріна представлять свої авторські пісні. Деякі з них вже були презентовані публіці і звучать у радіоефірах України.

 ( SelfieParty, Андрію, Спека)

   Драйв, танці, позитив, мега круті емоції і обов`язкове селфі паті наприкінці, все це чекає Вас на концерті!

Рекомендуємо