УКР

DZIDZIO. МЕГА-ТУР SUPER-PUPER

24 червня 2018 | 19:00

Про подію

DZIDZIO поспішає до Тернополя із «SUPER PUPER» концертом

Сірі будні та щоденний бік по колу: робота-дім, дім-робота втомили Вас? “Випустіть пару”, зарядіться позитивною енергетикою та відірвіться на повну з мега драйвовим DZIDZIO, який уже зовсім скоро вирушить у всеукраїнський концертний тур. 50 концертів у 42 містах України!

Тож лишайте вдома всі проблеми, налаштуйте свої душевні та розумові радіочастоти на позитив і гайда назустріч шалу! Залишилось уже зовсім мало часу до моменту, коли файне місто вкотре радо зустрічатиме DZIDZIO. Та цього разу улюбленець публіки поспішає до Вашого міста з новою програмою, яку має намір презентувати 24 червня на міському стадіоні.

Дзідзьо: «Сміх завжди рятував і рятує. Якщо люди не вміють сміятися над собою, то вони нікуди не ростуть і не розвиваються»

Епатажний молодик із зовнішністю активного дідуся з густою характерною бородою, що є невід’ємною частиною його незвичайного іміджу, підкорює серця своєю щирістю, мегапозитивним поглядом на світ, добротою і веселою вдачею. І це не лише сценічний образ артиста. У житті він теж випромінює світло і мажорний настрій.

Соліст гурту DZIDZIO Михайло Хома (справжнє ім’я Дзідзя) вважає, що уміння сміятись і жити на позитиві, з оптимізмом дивитись у майбутнє, уміти побачити свої недоліки та з гідністю їх прийняти, посміятись над собою і, зробивши висновки, працювати над своїм розвитком, - це насправді велика чеснота. Співак переконаний, що саме сміх може багато чого змінити. Він може змінити кожного з нас. Основне – вміти відкритись і бути собою! А тому кожен його концерт, кожен його виступ сповнений жартами та приправлений гумором і гострим слівцем, що завжди з такою легкістю викликає посмішку, а часом і регіт.

Концерт DZIDZIO в Тернополі – вражаюче яскравий і драйвовий перфоманс

Надвисока емоційна потужність музики, цілковито позбавленої шику та гламуру, під яку просто не сила встояти на місці, шал і неймовірна енергетика, що зашкалює не тільки на сцені, а й на трибунах стадіону, - це саме те, що очікує на кожного, хто побуває на концерті Дзідзя в Тернополі та матиме змогу почути його вживу.

«Ми робимо пісні, які йдуть від серця. Це дійсно якісна українська музика, яка знайшла своє місце в серцях слухачів» , - зізнається фронтмен гурту DZIDZIO, додаючи, що все, що він робить для людей, надихає його і додає йому сили. І вдячна публіка це щоразу відчуває, зустрічаючи його нові виходи на сцену бурхливими оваціями й нестримними емоціями, радістю і невгамовним шаленством. Хто-хто, а Дзідзьо добре знає, як створювати гарний настрій і щохвилини його дарувати своїм фанатам, число яких щодня стрімко зростає.

«Дзідзьо! Ти - дуже класний! Якби ти співав табличку множення, то би всі діти були відмінниками!» – вважають прихильники таланту епатажного артиста.

Покваптесь придбати квитки на «SUPER PUPER» концерт DZIDZIO в Тернополі, допоки вони ще є у продажу!

Купуйте квитки в наших касах у Вашому місті чи замовляйте на сайті - і ми гарантуємо Вам економію Ваших коштів, бо всі квитки реалізовуємо без сервісного збору. Тож Вам не прийдеться зайвий раз переплачувати.

Збирайте компанію, заздалегідь сплануйте свій час і гайда на концерт! Разом буде веселіше!

Рекомендуємо