УКР

V.I.P. Тернопіль. Glory to Ukraine

11 червня 2023 | 18:00

Про подію

Неодноразові переможці шоу «Розсміши коміка» та призери «Ліги сміху, одна з найкращих гумористичних команд України» - V.I.P. Тернопіль у рамках благодійного туру Україною на підтримку ЗСУ приїде до Тернополя з новою концертною програмою “Glory to Ukraine”.

 

На вас чекає незабутня зустріч з улюбленими героями скетчкому «Країна У» та сіткому «Одного разу під Полтавою», серіалу «Готель Галіція» і чимало екслюзивчиків.

 

Під час кожного їхнього виступу амплітуда жартів і дотепів зашкалює, а зал вибухає оваціями й хвилями вірусного сміху, який неможливо стримати чи зупинити.  

 

Чого варті лише комічні  історії про політиків, смішні сцени про взаємини Таньки та Володьки, а також про справжній український дзен: смерть Путлера, ганебну втечу русні з нашої землі й червону площу в вогні?!.

 

Друзі, готові разом із  V.I.P. Тернопіль посміятись досхочу, підняти настрій і долучитись до збору коштів на підтримку ЗСУ?

 

Зустрічайте Таньку, Володьку і весь акторський склад  улюбленої гумористичної команди у Вашому місті! Вони стовідсотково вміють підняти настрій навіть тоді, коли буває зовсім не до сміху…

 

Від початку війни команда «ВІП Тернопіль» зайняла оборону на волонтерському фронті. 

Команда придбала  124 - позашляховики, буси, пікапи, грузовик; 56 дронів, 300 бронежилетів, 24 тепловізори, амуніцію й інше. 

Наразі команда має запити від наших військових на 30 автомобілів. 

Саме тому 11 червня в ПК Березіль відбудеться великий благодійний концерт Команди V.I.P Тернопіль, де 100% коштів із квитків підуть на автомобілі для ЗСУ.

 

Приходьте, підтримайте ЗСУ і зарядіться позитивом!

Замовляйте квитки на концерт V.I.P. Тернопіль  “Glory to Ukraine” у Вашому місті  вже зараз!

Задонатимо разом на потреби ЗСУ!

 

Рекомендуємо